Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok megbánt...

Mit tegyek? Nem akarok megbántani senkit.

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy barátnőmmel eljöttünk egy fesztiválra és a nagyimékkal megbeszéltem, hogy itt aludnánk pár napot (3 éjszakát). Erre nem engednek ki minket egyedül! Tegnap kimentünk délután, de jól össze is szidtak minket, mikor késve értünk haza... Ma este lesz egy koncert amire kiszeretnénk menni, szóltam is nekik, hogy mi majd kimegyünk, erre a nagyapám teljesen beleélte magát, hogy ő jön velünk, majd együtt bulizunk.... Semmi kedvem velük lenni, nem is szoktak kedvesek lenni hozzám, nem értem most mi a francért vannak így rámtapadva.. Hogyan mondjam meg szépen, hogy hagyjanak minket békén? Meg hogy el kell engedniük minket, mert ez az egész így volt megbeszélve? Ha valami rosszat mondok rögtön köpnek Anyámnak..

2016. aug. 27. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 15/L vagyok, meg a barátnőm is.
2016. aug. 27. 13:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd mge, hogyx csak a barátnőddel szeretnél menni és kész.
2016. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell értetned velük, hogy te fiatal vagy, a barátnőddel szeretnél menni és ők már öregek ehhez. Érvekkel és tényekkel kell bombázd őket és megbeszélni ezt.
2016. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem pontosan mi problémád.

És ha köpnek anyádnak?

Miért lenne rossz szavad?

Mond, hogy jöhet ha akar, de te barátnőddel leszel elfoglalva.

AZért vannak rádtapadva, mert örizni akarnak.

2016. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!