Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel jár ha kirúgnak, mint...

Mivel jár ha kirúgnak, mint közmunkást?

Figyelt kérdés
Mivel jár, ha kirúgnak? Miben különbözik attól, ha én mondok fel? Mennyivel járok rosszabbul?

2016. aug. 27. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Közmunka esetén ugyanaz.
2016. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először törölnek a kubatov listáról, utána agyonlőnek otthon álmodban vagy ami rosszabb: kényszermunkatáborba küldenek. Na ott aztán nincs az, hogy valami nem tetszik, mert fejbevágnak a puskatussal úgy, hogy ottmaradsz.
2016. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyám közmunkás,most kérdeztem meg tőle,azt mondta akit kirúgnak az 3évig nem kap utána segélyt...
2016. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy bizonyos ideig se regisztrálni nem lehet a munkanélkülinél, se nem kaphatsz munkanélkülit, inkább az érdekelne. Az érdekelne, hogy mennyire van nyoma, vagy egyáltalán van-e vagy ott szintén úgy néz ki, mintha közös megegyezés alapján lenne felmondva stb.
2016. aug. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!