Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol emberekre...

Van olyan oldal ahol emberekre lehet rákeresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok nekem linkelni olyan oldalt ahol emberekre lehet rákeresni...lakcím,telefonszám. Telefon könyv segítségével próbáltam de csak az adott megyére volt "hatásköre". Interneten szintén próbáltam de ott szintén nem jártam sikerrel. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. aug. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
facebook
2016. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs, mert az személyiségi jogokat érint.
2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de csak 1 telefonszám kellene. Ennyi erővel a telefonkönyv is személyi jogokat sért.
2016. aug. 27. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A telefonkönyv nem sért semmit. Az előfizető jóváhagyta az adatai közlését a szerződésben.

Szerintem te nem gondoltad át ezt a dolgot eléggé, az adatok, amiket te keresel, szigorúan titkosak. A regisztrált helyeken (közigazgatás, egészségügy, bankok stb) is hétpecsétes titok, 3. félnek nem adják ki (hacsak nem köthető bűncselekményhez az adat stb).

2016. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!