Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon engem miért nem szeret...

Vajon engem miért nem szeret senki? Sem barátságból, sem szerelemből. Már tiszta depressziós vagyok

Figyelt kérdés
Mikor iskolába jártam is sosem voltak barátaim, de ennek ellenére mindig segítettem másokon, kedves voltam velük, de a barátjuknak még sem akartak. Ugyanez van párkapcsolatoknál is. Azt mondják kedves, szép vagyok, de túl jó vagyok hozzájuk. De ezek szerint inkább én nem érdemlem meg őket, hiszen ők dobtak engem. Kissé csendes és visszahúzódó vagyok. Pedig nincsenek visszataszító tulajdonságaim, nem káromkodok, nem csámcsogok az étellel stb. n/25
2016. aug. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy tulsagosan masok kedveben akarsz jarni, barkivel lefekszel, stb. Ha nincs sajat egyeniseged eszre se vesznek.
2016. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:

Néha megesik, hogy a túl sok kedvesség, ellenreakciót vált ki. Megijednek ettől, mert ők nem tudnak ilyen pozitívan állni más emberekhez.

Hasonló típusokkal próbálj barátkozni. Pl ha ilyen segítőkész vagy, csatlakozz ilyen csoportokhoz, biztos találsz majd barátokat. :)

2016. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit teszel azért, hogy szeressenek?
2016. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!