Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok túl magas?

Én vagyok túl magas?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan pici mellettem, de persze van olyan is aki nagyobb. De nem is nagyon az a lényeg. Szerintetek az normális, ha pl. egy tizenhét éves lány 160 cm.Én tizennégy vagyok és már 175.
2016. aug. 31. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem te vagy túl magas, a többiek túl alacsonyak.
2016. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális a 17 éves 160 cm, egy kicsit alacsonyabb mint az átlag, te meg egy kicsit magasabb vagy mint az átlag, de túl magas azért közel sem.
2016. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl magas. Ez egy jó magasság.

Ha még sokat nősz, akkor elég magas leszel.

Én mondjuk 14 éves korom után már nem nőttem.

2016. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a szép királynői alkat, 14 éves koruk után a lányok már csak pár centit szoktak nőni. Persze a picik rosszul viselik, ha valaki kitűnik közülük, és ilyenkor még a kedvét is el akarják venni. Húgomat pl. annyit szekálták a magassága miatt középiskolás évei elején (180 cm), hogy néha szüleimnek otthon pityeregve kifakadt, nem mert magassarkút hordani. Aztán az első magas barátja helyre tette a lelkét, mondta neki hogy, hordjon csak magassarkút, mert ebben még jobban néz ki mellette, a törpék meg pukkadjanak meg az irigységtől.
2016. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen már 182 cm-s voltam.

Azóta csak néhány centit nőttem. (Nem vagyok több 184-nél.)

2016. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Engem leginkább az tavar, hogy mindenkinél magasabb vagyok. Édesanyámnál, a tanárnőimnél, majdnem minden osztálytársamnál (egynél nem vagyok magasabb).
2016. aug. 31. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Srácok később magasodnak. 8. elejét 158 cm-rel kezdtem. Gimi elejét már 176-tal, 2. elejére 180 cm lettem.
2016. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!