Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Zavar hogy törölne...

Mit tegyek? Zavar hogy törölnek facebookon az ismerőseim.

Figyelt kérdés

Mindig látom hogy az ismerőseim száma csökken,főleg mikor új képeket teszek fel.(Nem pózolós képet,normális egyszerű képet.)1-2havonta... Minden ismerősöm ismerem személyesen pedig,régebbi sulikból,egyéb társaságokból... Rosszul esik a dolog.:/

19L



2016. aug. 31. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
írd le a facebookod:)
2016. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Úgy írod ki kérdést, nem tudom miért törölnek..

Kérdezd meg tőlük.

Sok lehetőség van.

Általában ha valakivel rendszeresen beszélsz, nem töröl.

2016. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld elfogadni, engemet is néha feldühít, pedig ha én csináltam ezt régebb: nekem estek, hogy hogy mertem őket letörölni..

Ám én is szoktam néha letörölni őket, mert semmi hasznuk nincs. Ezzel nem érdemes időt fecsérelni, tedd túl magad rajta és kész, elég nagy lány vagy már ehhez.


"Általában ha valakivel rendszeresen beszélsz, nem töröl." - Ezt azért cáfolnám, én is töröltem ilyen személyt és engemet is töröltek ilyenek, akikkel napi szinten beszéltem.

2016. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki kitöröl az ismerősei közül annak legalább 90%-ban nyomós oka van.


-Idegesítő az illető, sokat posztol és ráadásul a posztjai nem is érdekelnek.


-Unalmas az illető, nem is beszélünk, akkor egyáltalán nem fog okozni megbánást, ha ezt az illetőt kitörlöm az ismerőseim közül.

2021. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik, hogy inaktív a profilod, azaz nem használod, csak ott van.
2021. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig lány ismerősöket ritkábban szoktak szelektálni az emberek az ismerőseik közül, míg fiúkat annál gyakrabban szoktak szelektálni.
2021. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!