Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy Találjam meg Facebookon?

Hogy Találjam meg Facebookon?

Figyelt kérdés
van egy lány akinek csak a kereszt nevét tudom és hogy hol lakik meg kinézetre ismerem. Már sokat kerestem de csak nem találom. igen biztos h van facebookja

2016. szept. 2. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

telefonszam v emailcime nincs meg? ezekre ra lehetne keresni. kozos ismeros, aki tudja a vezeteknevet?

esetleg, h hova jart suliba ?

2016. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Hát akkor favágómunka uram! Végig kell nézned mind a 648 ezer ilyen keresztnevű leány profilját! Persze akkor lesz a legnagyobb szívás, ha nincs profilképe, mert akkor soha meg nem találod, az biztos! Ez egy reménytelen szerelem, de soha ne add fel, soha nem lehet tudni... Komolyan mondom...
2016. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer két hetemet vett igénybe egy ilyen kutatás, de végül sikerült teljesen véletlen. Másnap megtudtam, hogy elég lett volna megkérdezni valakit, aki egy közös ismerősüktől megtudta a telefonszámát is.

Én is úgy kerestem, hogy beírtam a keresztnevét meg a lakhelyét (szívás, mert Budapesten élt). Aztán próbáltam foglalkozásából adódóan olyan embereket keresni, akik ott abban a szakmában dolgoztak, és kerestem az ő ismerőseik között. Szóval ahogy az első is írta, így, a sulija nevét is beírhatod (pl. Marianna Kossuth Lajos XY Iskola), és ha ki van töltve neki (és publikus), hogy hova jár iskolába pl. ez is segíthet. Vagy keress közös ismerősöket.

2016. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs túlságosan tucatneve, akkor megnézel minden olyan nevű lányt facebookon.

Amúgy emlékszem régen lehetett lakóhely alapján szűkíteni a keresést, gondolom még most is lehet. Bár, ha az van neki beírva, mint sokaknak, hogy Hollywood, Amsterdam, New York akkor nem sokra mész ezzel. :D

Talán kor alapján is lehet szűkíteni a keresést, de ebben már nem vagyok biztos.

Meg vannak ilyen keresőcsoportok is. Esetleg ide is leírhatod a személyleírását.

2016. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!