Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! Valószínű betörő...

Segítség! Valószínű betörő környékezte meg a házunkat. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Nem rég jött egy hiperpigmentált fazon kocsival hogy venne néhány holmit ha van eladó, mi most költöztünk ide így persze van olyan cucc ami nem kell,beengedtük (nagyon nagy hiba és nagyon bánom) egy csomó mindenre mondta hogy kell de a végén csak egy fémlemezt vitt el ezer forintért..

A házba nem jött be csak az udvaron nézett körül, a kutyát is kérdezte hogy jajj harap-e fogjam le de nagyon látszott hogy rájátszik és csak információt akar szerezni...persze így utólag okos az ember meg összeállt a kép,hogy a fazon valószínűleg csak felmérte terepet.

Kicsit bevagyok parázva mert nincs semmi érdemleges védelmünk itthon a zárak se a legjobbak, két kutya meg egy kamu kamera tudom sokat nem ér, rendszámot is későn jutott eszembe hogy lekellett volna írni, nevét se tudjuk, amikor kérdeztük hova valósi akkor is kitért a válasz elől "jaj nagyon messze". Akkor most gyakorlatilag várhatom,hogy mikor jönnek? Szegények vagyunk gondolom ezt látta is a kecón meg beszélgetés közben mondtam hogy sok az adósságunk stbstb. Riasztó pisztolyt már böngészem a neten. Bocsi hogy kicsit hosszú lett..de kivagyok akadva hogy miért nem kapcsoltam egyből...valaki tapasztalat? Tanács? Akármi? Köszönöm.



2016. szept. 2. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szegények vagytok akkor nem hozzátok fog betörni. Meg láttátok. A betörő egy valamit nem szeret: kockáztatni. Inkább kisebb haszon de kockáztatni biztosan nem fog.

2016. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttuk tény, jól megtudom jegyezni az arcokat szóval simán letudnám írni,hogy nézett ki meg a kocsiját is,viszont lehet ő csak kém volt..meg ilyeneket kérdezett,"honnan költöztünk ide?" "mennyiért adtuk el a házat?" "ezt mennyiért vettük?" mi az a tipikus napról napra élős család vagyunk ezekre a kérdésekre nem válaszoltam csak annyit mondtam hogy nagyon sok az adósságunk..szerinted? Így azért már gyanúsabb szerintem.
2016. szept. 2. 17:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzáfűzném,hogy jobb minőségű piros wolksvagen autóval érkezett és elég sok kp volt nála 2-3kiló biztos bár az lehet hamisítvány mert ügye tudjuk hogy a bidámbidámok benne vannak ebben szépen,bár mellékesen ha egy idegen ember betörne hozzánk biztos hogy a fejébe állítanám a fejszét.
2016. szept. 2. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Uh...hát legyen nálad valami olyan dolog amivel lehet ütni! Keress utána olyan ütéseknek amitől akár lebénulhat az ember,ha van férjed beszélj vele erről. Akár a rendőrséggel is beszélhetsz elmondod nekik a sztorit hátha csinálnak valamit
2016. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj a rendőröknek, élvezd ki minden percét amíg él a betörő...
2016. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!