Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy félénk,...

Hogyan lehet egy félénk, önbizalomhiányos lányból tervekkel teli, határozott nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy nagyon visszahúzódó vagyok, mindentől félek, ha valamit elkezdek és ér egy kis kudarc, egyből feladom. Társasági életem szinte nincs is, mert előjön belőlem a "mit fognak rólam gondolni" és ehhez hasonlók.

Most kezdem az egyetemet, nem túl nagy bátorsággal. Minden új lesz, amihez nagyon nehezen alkalmazkodom. Másnak álmai,tervei vannak, én pedig azt sem tudom hová tartok. Még a többiek extrém sportokat próbálnak ki, kirándulnak, én itthon ülök, vagy a ház körül csinálok valamit.

Hogyan lehet ezen változtatni, milyen módszerekkel? Nem lenne túl szerencsés végig így leélni az életem.

Van olyan, akinek sikerült hasonló dolgokat megváltoztatni? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!



2016. szept. 2. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sikerult, bar ferfi lettem vegul nem no :)


Az onbizalom ugy alakul ki ha megteszed amit meg akarsz tenni, akkor is ha felsz tole. Ha sokszor ezt megcsinalod akkor mar tudni fogod hogy meg tudsz tenni barmit akkor is ha felelemetes.


Nagyobb gond akkor van ha nem tudod megnyugtatni magad amikor felsz, es annyira elhatalmasodik rajtad hogy vegul "mozdulni sem tudsz". Akkor eloszor ezen kell valtoztatni.

2016. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van rá lehetőség, igen - például részt veszel egy olyan projectben, eseményben, ami hírnevet és ismeretséget hozna neked :) nem hülyeség megpróbálni sz'tem.
2016. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!