Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zámbó Jimmy életéről szóló...

Dopeman1800 kérdése:

Zámbó Jimmy életéről szóló film amit kb 2009 ben akartak csinálni Amerikaiak miért nem készült el?

Figyelt kérdés
Zámbó Jimmy filmje miért nem készült el? Egyáltalán nem értem pedig óriási nagy robbanás lenne pl: Ha a Fenyőről készülhetett film akkor a Királyrol miert nem pedig Szerintem óriási sikere lenne és ezt úgymondom hogy nemnvagyok fanatikus jimmy rajongó

2016. szept. 2. 22:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mert senkit nem érdekelne. Nem lenne siker. Max egyszer megnézné pár rajongója, amikor már fel lenne töltve a netre.
2016. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom Jimmy élete ahogy feltört meg kint zenélt a komoly bárokba meg megnyerte az eurovisiós dalfesztivált meg ahatalmas rajongó tábora meg a hatalmas hangja szebbnél szebb zenéi Egy jó karakterrel filmvásznon Szerintem nagyobb siker lenne mint a Hungária filmje azt pl hányan nézték meg ?Nem lejáratni akarom a Fenyőt meg Dollit meg a többieket de Jimmy tőlük fényévekkel jobb volt !
2016. szept. 2. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne hasonlítsd már a Hungáriát, Fenyőt zámbohoz! Sokkal többet letettek az asztalra mint Zámbó. Hungária a 80.as években az ország egyik legjobb együttese volt akinek köszönhetően élvezhettük a rockand rollt. Számos versenyt nyertek ők is.

Egyébként ahogy az első írta, a film senkit nem érdekelne. Én szeretek pár Zámbó dalt, de még én sem ülnék le megnézni a filmet, mert az már nem érdekel.

2016. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha Magyrországon megkérdezel 100 embert kivolt jimmy 100-ból 99 tudja kivolt ja és nemmelesleg a youtubon is 3 milliós nézetsége van a zenéinek ugyhogy szerintem magyarországon még azis megnézne aki nemszereti már csak kíváncsiságból is hogy milyen lett a film
2016. szept. 2. 22:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy nagyok voltak a Fenyőék stb meg akkor nagyvolt a rockendroll lát stb de akinek van füle a hangról beszélek de aztis tudom hogy volt rajtuk kívül sok rokkendroll énekes De viszont Hangban nem volt es nemis lesz mégeggy 4 oktávos király ezt most megsúgom neked és nem a sikerre gondoltam hanem ahangra mikor aztmondtam hogy nemjöhettek hozzá a Fenyő és Bandája
2016. szept. 2. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy operatőr se vállalta...
2016. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
A zenéit szeretik, és nézhetik is, de a magánélete nem volt példás közel sem. Nem lehet egy izgalmas jó filmet csinálni. Ennyi erővel Lajcsi, Pataky, meg az összes többi is filmezhetne.
2016. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aha Lajcsit hadjuk már még Patakiról hamarabb akkor tényleg na most komolyan és ha zűrös volt a magánélete igen néha verekedett azt hallottam meg sok nővel öszehozták az újságok meg lehet volt is neki azt nemtudom hiszen nemvoltam ott de Nagy szive volt például a Még nemveszíthetek számát az elhunyt Mostohalányának írta meg amúgyis csak abból lehet anyag a filmben akinek volt élete és tudott élni és kitudta használni
2016. szept. 3. 01:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Na nehülyéskedj már Lajcsi na most én mondom azt hogy egy lapon nemlehet őket említeni oké felkapta itt magyarországon Jimmyt köszönjük neki szépen és ennyi a Pataki meg mehetne az X aktákba Ufókutatónak a Királyhoz nemjöhetnek HANGBAN
2016. szept. 3. 01:16
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert 2009 óta nem találnak olyan ronda embert, aki alkalmas lenne a főszerepre :D
2016. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!