Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zámbó Jimmy életéről szóló...

Dopeman1800 kérdése:

Zámbó Jimmy életéről szóló film amit kb 2009 ben akartak csinálni Amerikaiak miért nem készült el?

Figyelt kérdés
Zámbó Jimmy filmje miért nem készült el? Egyáltalán nem értem pedig óriási nagy robbanás lenne pl: Ha a Fenyőről készülhetett film akkor a Királyrol miert nem pedig Szerintem óriási sikere lenne és ezt úgymondom hogy nemnvagyok fanatikus jimmy rajongó

2016. szept. 2. 22:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké kösz szépen szinte biztos voltam benne hogy jönnek ezek a nemírom le milyen hozzászólások mert nemakarok senkivel vitázni de ha őszintén tegyétek a szivetekre a kezeteket és most nenézzünk semmi mást csak a hangot azóta mióta nincs köztünk kivolt aki a helyére tudott lépni hangban tegyünk félre minden viccet szerintem ebben az életben pedig még viszonylag fiatal vagyok ilyen hangot élőben se lemezen nemfogok hallani mint az övé volt pedig nagyon sokfajta zenét halgatok és szeretek
2016. szept. 3. 06:29
 12/14 anonim ***** válasza:

jó, végül is a hangja az szép volt

de nem tudom, Amerikában érdekelne-e bárkit egy film egy közép-európai énekesről, aki bárokban énekelt az USA-ban, majd hazament Közép-Európába helyi sztárnak. azért amerikai szemmel nézve nem biztos, hogy ez akkora sikertörténet, elvégre nekik világszerte ismert sztárjaik vannak.

2016. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
2016. szept. 3. 17:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kételkedtek a sikerében. Amúgy van az életéről könyv, ami még életében készült, vannak benne érdekes dolgok de szerintem nem a tipikus filmvászonra vihető sztori. Nincsenek benne olyan dolgok, amik egy főleg amerikai filmben szenzációt kelthetnének.
2016. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!