Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felturbózni...

Hogyan tudnám felturbózni magamat? Dagadt, sorozatfüggő, egyetemista utolsó éves és otthon ülő illető vagyok, aki állandóan utálja magát, de nem tesz azért semmit, hogy javuljon a helyzete. Szóval most.

Figyelt kérdés

...ezen szeretnék változtatni.

Szerintetek milyen dolgokat kellene bevezetnek az életembe, hogy hatalmas változás történjen?

Nagyon sok mindent kigondoltam magamnak, hogy min fogok változtatni, de érdekel néhány gondolat, hátha azokat is bevetném.


2016. szept. 4. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tesz a javulás érdekében semmit, akkor felesleges ötleteket adni. :)
2016. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úszás, futás, nagyon jó sportok! Ha nagyon túlysúlyos vagy, jobb az úszás, viszont ha kevés pénzed van, marad a futás, vagy ha van bicajod, akkor az, esetleg otthon tornázhatsz.


Ne nézz sorozatokat egyáltalán (szerintem).


Vegyél jó ruhákat (ne olyat, ami totál divatos, hanem ami neked jól áll és tetszik és kényelmes és illik hozzád)


A szociális életet nem tudom, hogy kell megteremteni, azt majd a többiek elmondják


Találd ki, mi a pontos célod, milyen akarsz lenni, milyen életet szeretnél, mitől éreznéd magad igazán jól... Aztán meg valósítsd meg, vagy legalábbis törekedj rá...

2016. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első köszi a semmit, második köszi szépen a tanácsokat :)
2016. szept. 4. 15:26
 4/6 MZ.per.X ***** válasza:

Pedig az elsőnek is igaza van. Amúgy leírhatnád hogy miken tervezel változtatni.


Túlsúlyra nekem 2 dolog jött be:


-Biciklizés, nem terheli a térdeket, és napi 20-25 km tekeréssel lehet fogyni, és izmosodik a lábad is. A futással az a baj, hogy tönkre vágja a porcokat, ízületeket ha nem vagy hozzászokva.


-Diétázás, de legalább mértékkel evés. Nem kell azonnal éheztetni magad, de érdemes megtervezni mit eszel. Vannak telefonra is alkalmazások, ahol csak beírod mit ettél, és látod hogy az kb mennyi kalória, fehérje, stb, így tudod miből kell több, kevesebb. Sok vizet kell inni, le kell szokni a cukros szemetekről, nasizásról.


Sorozatfüggőség:


-Legjobb ha egyszerűen be sem kapcsolod a gépet. Nem kell teljes megvonás, de bőven elég napi 1-2 rész.


Otthon ülésre:


-Mozdulj ki, keress barátokat, vagy utolsó évesként gyakornoki helyet, munkát. A munka alapból rengeteget javít az emberek időbeosztásán. Egyetemistaként nagyon szét lehet csúszni, mert ott van a napi 24 óra magadra, de munka mellett jól be kell osztani az időt és ad egy ritmust az életednek.

2016. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatokat tényleg egyáltalán ne nézzed, vonjad meg magadtól teljesen. Talán ha unatkozol, hamarabb ráveszed magad, hogy mozogni kezdj. :)
2016. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
most "rászántad" magad, hogy tegyél vmit (kiírtál egy kérdést), de, mint az első is írta, ha ennél tovább nem jutsz (valószínű), akkor csak koptatjuk a klaviatúrát.
2016. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!