Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy fába vágtam a fejszémet?...

Nagy fába vágtam a fejszémet? Lehetetlen ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok úgy megtalálni valakit , akit nem láttam , nem tudom hol lakik , de nagyon fontos lenne megtalálnom egy személyt . A lány kb akkoriban 7 éves lehetett , az a képem van róla . most 10 év után megszeretném találni . Nos az a jó hogy 10 év alatt nem öregszik annyit az ember hogy ne lehessen felismerni . De 7.000.000.000 élünk a földön , s pont ezt a személyt nagyon nehéz lenne megtalálni , de nem lehetetlen . Ti mit gondoltok ? Sikerülhet nekem ?

2016. szept. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétabban?

Nem is ismered? Csak egy ismeretlen fotója a netről? Vagy azért valamit tudsz is róla?

2016. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Spec pont egy gyerek és egy kamasz között baromi nagy különbség van. Ha egy 60 éves embert keresnél 10 évvel később, az nem lenne gond. De ez a lány felismerhetetlen jelenleg... Max ha találsz olyat, aki élőben ismerte régről, és úgy felismeri neked.
2016. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát tüt keresek a szénakazalban ?
2016. szept. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!