Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Fizetnétek azért hogy...

Lányok! Fizetnétek azért hogy jóképű pasik szolgáljanak titeket?

Figyelt kérdés

Amerikában van egy ilyen cég. Azt állítják ez az, amire minden nő valóban vágyik. Itt a videó róluk:

https://www.youtube.com/watch?v=nQ-i654tT_c

Szóval a lényeg, hogy mindent megcsinálnak, amire a nők kérik őket a szexet kivéve. Lehet hívni őket lánybúcsúkra, szülinapra, vagy ha valamilyen programod van elmegy veled, vagy házimunkát csináltatsz vele, mos, főz takarít, masszíroz.

Az instagramos képeiknél az amerikai lányok nagyon odavannak az ötletért:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Valóban igazuk van, és ez az, amire a legtöbb nő vágyik?


2016. szept. 10. 13:38
 1/7 anonim válasza:
Biztos bennem van a hiba, de velem ne pénzért legyen valaki. Én úgy nem érezném jól magam például egy közös programon sem, hogy tudom, a pénz miatt van ott. Az meg, hogy ki csinálná a házimunkát helyettem, rohadtul nem érdekel.
2016. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces mert nekem.ezert soha nem kellet fizetnem :-)
2016. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, ők is ilyen jól néztek ki?
2016. szept. 10. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem venném igénybe, de ez is egyértelműen egy olyan poén szolgáltatás, mint régebben lehetett felbérelni pl: Gimpet vagyis "szexrabszolgát" is erre a célra Angliában. Magyarán egy tetőtől talpig rózsaszín bőroverálos embert, akivel elmehettél metrózni vagy bevásárolni, hogy szórakoztasd az ebereket.

https://www.youtube.com/watch?v=9WDyRF8duOc


Nyilvánvalóan ez is olyan leánybúcsús dili, mint mondjuk a sztriptíztáncosnő a legénybúcsúkon, és nem kell a hétköznapi életre következtetni belőle.


Amúgy ha engem kérdezel nekem a gimpes verzió jobban bejön:D

2016. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeknél a srácoknál jobban néznek ki a saját fiaim. Nem kell fizetnem a szolgáltatásaikért, és tényleg (szinte) mindent megcsinálnak, természetesen a szexet kivéve.:D Azért pl. tánciskolába nem jönnének el velem, pláne bugyirózsaszín pólóban, de nem is kérném őket ilyesmire.

Viccet félretéve, szerintem elég bugyuta ötlet, de amíg lószar van, veréb is van.

2016. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, amikor nagyon kimerült vagyok, gondolok arra, hogy de jó lenne, ha valaki most megcsinálná helyettem a házimunkát... :-)
2016. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fhú én ezt akkor se akarnám ha nekem fizetnek:D Nem azért mert nem lenne jó ha más kitakarítana helyettem meg vásárolna meg főzne, de baromi kényelmetlenül érezném magam hogy idegen pasik szolgálnak ki:D
2016. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!