Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti csináltatnátok új személyit...

Ti csináltatnátok új személyit, mert nem tetszik a kép?

Figyelt kérdés
2012-ben csináltattam a személyimet, akkor 80 kg voltam, tele pattanásokkal, most 55 kg vagyok és nincs pattanásom csak ritkán. Rossz ránézni a képre, amikor elkérik gyomorgörcsöm lesz. Már egy ideje lefgogytam és már régóta zavar, nem akarom 2020-ig azt mutogatni.

2016. szept. 10. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a szemêlyin úgyse az számít hogy csúnya vagy-e

látnád az enyémet...

2016. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkora fejem van rajta, mint egy bivalynak... És tiszta folt a pattanásoktól.
2016. szept. 10. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:

enyém is ilyen meg én szemüveges is vok

úgyse ezzel mész szépsêgversenyre

2016. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok tini. Nem érdekel, hogy milyen kép van a személyimen.
2016. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én igazolványomon (igaz diáki) úgy nézek ki, mint egy bűnöző, szerintem vicces, főleg, hogy a képem alatt rögtön itt vam, hogy Magyarország.. így már tényleg olyan hatása van, mint egy 1. számú körözött :D Szerintem vicces, mások is jót röhögnek, eleve úgy veszem elő, hogy "akarsz röhögni?".

A személyim pedig olyan, mintha valami tudadmódosítót használtam volna

2016. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ott iszonyúan nézek ki én is :D De a legtöbbek bűnözőnek vagy idiótának néznek ki, a személyiképek ilyenek.

Magasról teszek rá, hogy nézek ki rajta :) Inkább feldobna, hogy azóta fogytam 20 kilót s ez durván meglátszik a fejemen... Amúgy humoros kép, ilyen felpuffadt vízihulla hangulatú, a kontraszt és az élesség nagyon érdekes rajta :D

Szerintem az élet egyik apró fénypontja, hogy az ember elkéri a haverok személyijét s megnézi, mennyire nem hasonlít a kép a tulajra :D

2016. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Javítom, mert nem világos. Ha nézegetném a személyit, akkor feldobna, hogy most jobban nézek ki. De az elmúlt években egyszer se néztem meg... Szinte sosem kell, akkor is csak adom, nem nézegetem.
2016. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az előző személyimen úgy néztem ki, mint egy elmebeteg. Nagyon utáltam. De nem csináltattam ezért újat - úgy voltam vele,h ez biztos nem olyan egyszerű -, inkább a jogsimat mutattam meg ha kérték.
2016. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én teljesen átérzem a problémád. És igaz, hogy a legtöbb személyikép botrányos, meg nem is gyakran kell mutogatni, ami pedig a legfontosabb, hogy vannak ennél jóval nagyobb problémák az életben, de: egy fillérbe sem kerül újat csináltatni, ha foglalsz időpontot 5perc alatt végzel, nekem időpont nélkül sem kellett sokat várnom. És máris meg van oldva egy olyan dolog, ami rossz érzést okoz Neked.
2016. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magyar személyim (kettős állampolgár vagyok) nekem is nagyon botrányos, ritkán mutogatom ezért, inkább a másikat használom Magyarországon is, de csak emiatt eszembe se jutott lecserélni.
2016. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!