Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiuk tobbsegenek miert a...

A fiuk tobbsegenek miert a hosszu seggig ero haj jon be egy lanyon?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarazhatna mert nemertem.

Szerintem egy lany rovid hajjal is tud eszmeletlen szep lenni..


2016. szept. 11. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ez igaz. Hosszú hajnak a vállig érő szerintem teljesen okés, a nagyon hosszú pedig a c.guknak jönnek be.
2016. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a rövid seggig érö is bejön.
2016. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nőies meg szép.

A rövid haj is tud szép lenni, ha legalább vállig érő vagy ilyesmi, de ezerszer szebb a hosszú haj egy nőnek.

(Ízlés és pofon egyébként..)

2016. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg pont egy rövid hajú lányba vagyok beleesve, de alapvetően nekem is a minél hosszabb haj jön be. Nem tudom miért. Szebb egyszerűen. Persze csak ha jól van tartva.
2016. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a rövid segg jön be.
2016. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném hogy ez annyira mérvadó lenne. Nekem voltam már vállig érő hajú barátnőm is, meg nagyon hosszú hajú is. Mindkettő ugyanúgy tetszett. Inkább az számít, hogy az archoz mennyire illik egy adott frizura. Nem mindenkinek áll jól ugyanaz.
2016. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
volt*
2016. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem sosem tetszett a nagyon hosszú haj.

Maximum a vállig érőt szeretem, de inkább a kicsit rövidebbet. Nagyon vonzó ha látom a lány nyakát, fülét, nem lóg rá semmi, nincs hajzuhatag, ami elrejti őt.

Akinek pedig nem vékony, egyenes száló a haja, annak előnyös is nem megnöveszteni, ha nem akar pulinak kinézni.

2016. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Nekem a hajig érő segg jön be.


Amúgy az marhaság hogy mindenkinek csak és kizárólag az jönne be, akkor a nők felének soha nem lenne barátja.


Viszont számomra sokkal fiatalosabb, nőiesebb, vonzóbb a hosszú haj. A túl rövid haj vagy fiús, vagy túlzottan "rideg". Nekem a rövid hajról 30-40-es karrierista nők jutnak eszembe.

2016. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rapunzel(tangled) <3
2016. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!