Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A testmagasságot valamilyen...

A testmagasságot valamilyen gyógyszerrel, vagy műtéttel lehet növelni?

Figyelt kérdés
18 èves fiú vagyok, 160 cm , nagyon zavar, hogy ilyen kicsi vagyok. Valami műtèttel, vagy valamien tablettávak nőhetnèk mèg olya 10 centit?

2016. szept. 11. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Növekedési hormon elvileg növelheti a testmagasságot is, de csak indokolt esetben írják fel, és iszonyatosan sokba is kerül.
2016. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magassarkú ;)
2016. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen magassaggal nem fogsz orvosi segitseget kapni. Mas modszerrel kell csajoznod.
2016. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Három módszer van rá. Ez az egyik

[link]

2016. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Inkább próbáld elfogadni magad. Tudom, a lány törpék könnyebben beszélnek, de a másik nemnél se mindig könnyű. Viszont nem lehet mit tenni ez ellen (ha csak nem taktikázod ki az első által említett lehetőséget). Együtt lehet vele élni, és ha nem foglalkozol vele, hidd el, hogy azt a környezeted is észre fogja venni. Én speciel gúnyt űzök a saját törpeségemből, és az ismerőseimnek ez bejön, ők is viccelődnek vele, amire csak rákontrázok.


18/L, 152cm

2016. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sokszor eltöröd a lábad, különböző helyeken. Nem éri meg, inkább próbálj meg elfogadni magad:)
2016. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, én a helyedben ráírnék az 5-ös válaszolóra! :D
2016. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!