Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hasznos/értelmes...

Milyen hasznos/értelmes dolgokkal foglaljátok el magatok otthon?

Figyelt kérdés

Bélbetegség miatt műtöttek és még fognak. Egész nap itthon vagyok, rövidebb sétákra tudok elmenni, de nem tudom nagyon megerőltetni magam. Sokat internetezem, úgy érzem minden napom semmibe vész. Értelmes itthoni elfoglaltság tippek? Nagyon unatkozom és nem akarok internetfüggő lenni. (Tanulás, főzés meg van) 19L

Bocsi ha rossz a kategória



2016. szept. 12. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

engem vesebetegség miatt műtöttek.

angol nyelvű sorozatokat töltöttem le, és néztem először magyar, utána angol felirattal. Amelyik szót, kifejezést nem tudtam, kiszótáraztam, kiírtam egy füzetbe, rákerestem a szlengszótárban, stb.

fél év után megvolt a felsőfokú angol nyelvvizsgám (mondjuk nem a 0-ról indultam el, azelőtt már kb középfokú volt a tudásom, bár nyelvvizsgám nem volt még, de hatalmas ugrás volt ez.)

2016. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alszom, ennél jobb elfoglaltságot ha akarnék se tudnék kitalálni.
2016. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor otthon töltött napokra kényszerültem annak nagyon örültem. Mert információ gyűjtéssel készülhettem a terveim megvalósítására. Két elektronikai találmányom is született amit később gyártottam is otthon. Valamint két másik otthoni vállalkozásomhoz gyűjthettem infót, hogy a gyakorlatban már ne azzal kelljen foglalkozni. És hogy soha többé ne kelljen idegen helyen dolgoznom és örökre így maradjon ez a szabadság és boldogság aminek a hozzátartozóim is örülnek.

Abraham Lincoln mondta:

,,Ha 8 órám lenne egy fa kivágására, 6 órát a fejszém élesítésére fordítanék".

Milyen igaza volt.

Ja és internetes infószerzés közben a háttérben a legjobb zenéket hallgattam ha éppen ahhoz volt kedvem. Egyértelműen az a véleményem hogy az otthoni "semmittevéssel" előbbre jutottam mint amikor előtte éveket robotoltam vagy tanultam idegen helyeken.

2016. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasok, írok - már át is kéne írni gépre a füzetes fejezeteket -, soroztokat nézek (németül is), levtárssal beszélgetek auf deutsch... és készülök lelkiekben a kiköltözésre :)
2016. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!