Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rasszhoz tartozom? L

Milyen rasszhoz tartozom? L

Figyelt kérdés
165 centi magas vagyok de elvileg novesben vagyok meg. Feher leegesre kozepesen hajlamos borom van. Vilagosbarna hajam, zoldes- vilagosbarnas szemem. Feltunoen lapatkezem van de atlagos labam. Sziv alaku arcformam, vilagos szorom, a borom nagyon "atlatszo" vekony. Del-dunantuli vagyok, elvileg vannak svab es talan horvat felmeboim de utobbi nem biztos.

2016. szept. 12. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj DNA Mappinget. Magyarországon nem tudom, hogy mennyire van elterjedve, de van róla videó a youtube-on. Annyi a lényege, hogy a dns-ed alapján meghatározzák, hogy milyen népből hány % van benned és ezt a térképen ábrázolják is a rendelkezésre álló adatokból. Tehát ha tudják, hogy a dns láncodban olyan elem van, ami leginkább a (csak mondok valamit) dél afrikaiakra jellemző, akkor arról tudni fogsz az eljárás után. Szépen jelölik is neked térképen. Persze ennek költsége van.
2016. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha van meg fontos info amit kihagytam szoljatok h mit adjak meg meg!
2016. szept. 12. 17:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Sajna nem hiszem h anyukam adna penzt ilyesmire. Nekem meg nincs szoval majd egyszer megcsinaltatom talan.
2016. szept. 12. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A világos szőrzet, vékony bőr északi formakör jellemzője: pl. német terület ha már sváb rokonaid vannak. Az északiak általában magasak is. Ha 165cm vagy és növésben vagy még (bár nem írtál életkort) akkor magas leszel. Ennél jobban kép nélkül nem lehet szűkíteni a kört sajnos.
2016. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi neked is! Csaladnev meg rokonok bevallasa szerint egyertelmuen az lennek, de a szemem bizonytalanitott el.. mert ugy altalaban inkabb zoldnek mondjak, defemyviszonytol fuggoen neha inkabb barna. A hajam eleg vilagos, szinte szoke. Azt gondolom valami keverek lehetek ezek alapjan. Apukam zold szemu egyebkent. Ami meg rszembe jutott h hatha szamit: altalaban a kover embereknek nem latszodnak ki a csontjai.. rajtam kb 10 kilo felesleg van, ennek ellenere nagyon kiall a bokam a csuklom, a kulcscsontom. A bordaim termeszetesen nem, de azt veztem eszre h a sulyomhoz kepest, illetve masokhou (akar normal, vagy sovany emberekhez) elegge kiallnak a csontjaim. Persze amikor vekonyabb voltam akkor meg jobban. Amugy a vekony borombol kovetkezik ugye h nehol latszanak az ereim. Az arcformam sziv alaku: szelesebb homlok, keskenyebb az alatta levo resz, es meg keskenyebb, kicsit hegyes az all. De amugy kerek a pofazacsim. Na kb ennyi... meg eleg rovidek a labaim, de a kezwim es az ujjaim hosszuak.
2016. szept. 12. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Az euroid nagyrassz 100%.

Azon belül elég homályosak a határok, mivel a népesség nagy mértékben keveredett - különösen itt a Kárpát-medencében -, ezért tiszta rasszokat gyakorlatilag lehetetlen találni. Itt olvashatsz róla bővebben: [link]

2016. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nekef is! Igen az europid boztos, de egy csomo alrassz jellemzoit vegigolvastam es egyik se passzol...
2016. szept. 12. 20:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen azt hiszem valamilyen keverekbe tartozom de nem tudom pontosan h az milyen rasszokbol all.
2016. szept. 12. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Alig fogsz olyan embert találni, akire minden jellemző passzol.

Ha végiggondolod a történelmünket, láthatod, hogy amit most magyar népcsoportként említünk, az valójában sok nép keveredéséből jött létre. Az eredeti magyarság már a népvándorlás során is keveredett az útjukba kerülő népekkel, majd a Kárpát-medencében tovább keveredett a németekkel, a mongolokkal (tatárjárás), az ide betelepített horvátokkal, kis mértékben a század első feléig jelentős kisebbséget alkotó zsidókkal, az oroszokkal, romákkal, meg az egykori nagy-Magyarország többi népcsoportjával. Ilyen változatos keveredés Európában sehol máshol nem történt. Szóval a külső jegyek alapján legfeljebb csak nagyjából lehet meghatározni, hogy melyik rasszból van benned a legtöbb. Pontos eredményt csak genetikai vizsgálattal lehetne kapni.

2016. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, rajottem. Egyik se illett pontosan. Azert koszi. Majd egyszer csinaltatok egy ilyen vizsgalatot..
2016. szept. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!