Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a legérdekesebb személyiség...

Ki a legérdekesebb személyiség akivel valaha találkoztatok?

Figyelt kérdés
Nekem pl. volt egy oszt.társam, aki fura volt. Nem tudott normálisan futni, csak úgy mintha sánta lenne(de nem az), ezért mindig utolsó volt tesin, és ha megerőltette magát el kezdett vérezni az orra. Egész nap a cuki előtt csórta a wifit, de ha beszélt, mindig rajta röhögtünk. Úgyhogy azzal viccelődtünk kemény drogokat szív :) Írhattok családtagról is, vagy bárkiről.

2016. szept. 12. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de az a srác lehet akár szívbeteg is. Az pedig a ti erkölcsi bizonyítványotok igazolja, ha ezen nevettek. De nézd a jó oldalát, te ugyanolyan tuskó vagy, mint az átlag ;)
2016. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szívbeteg, és élvezte/i a figyelmet amit kap :) mindig úgy gondolunk vissza rá, mint a srác aki a 20 féltestvérével dicsekedett és porszívómérgezésből felelt bioszon (épp a környezetvédelemről volt szó, már 14 volt, de elhitte hogy létezik és lefelelt belőle):)
2016. szept. 12. 21:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg viszont mások tapasztalatai érdekelnének :)
2016. szept. 12. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik mentorom, egy régi és egy mostani kollégám volt eddig számomra érdekes. A mentorom rendkívül okos és szép, a régi munkatársam bohókás, de tud komoly lenni, a jelenlegi munkatársam pedig egy rendkívül összetett személy, akitől rengeteg dolgot lehet tanulni.
2016. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem nagyon van ilyen. Találkoztam érdekesnek tűnő emberkékkel, de közelebbi ismertség után kiderült, hogy pár dologban érdekesek, amúgy ugyanolyanok, mint a többi ember. Sajnos főleg negatív dolgokban voltak egyformák.
2016. szept. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 13. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

volt jópár ilyen.

akire elsőként felfigyeltem ilyen 18 évesen az egy srác volt.

modellként szerzett némi pénzt,izmos volt,190 körüli,divatos ruhákban járt,olyan volt az arca mintha egy képregényből rajzolták volna és a szeme,mint a tvájlájból edvárdnak ilyen sárgás világosbarna.

de nem csak ez volt a lényeg,hanem hogy elmentünk diszkóba jópárszor,ő egy tabantal jött és szó szerint sorba álltak érte a nők 17-40ig minden egyes alkalommal.

ő csak állt és mentek oda hozzá,megszólították,megpróbálták felcsípni ő meg válogatott.

amikor elment az egyik csaj,egy másik már ott várt pár lépéssel arrébb és ment oda hozzá.

ekkora hatalmat a másik nem felett még életemben nem láttam azóta sem.

legfeljebb egy híresség élheti ezt át ezen a szinten,de ő átlagember volt.

rengeteget hazavitt a trabantjával:)

és fullos 10 pontos nőket,igazi modell cicababákat.

2016. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több mint tíz éve meglátogattam az akkor egyetemista barátomat a miskolci albérletében, amit többedmagával béreltek.

Jól nevelt ember lévén bemutatta nekem a lakótársait. Az egyik srác, bár elég szűkszavú volt, és csak néhány szót váltottunk, nagyon értelmesnek tűnt. Nos, ő Bye Alex. :)

Azóta is figyelemmel kísérem a pályafutását, és ha tehetem, megnézem élőben is.

2017. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!