Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy?

Miért van az hogy?

Figyelt kérdés
Miért van az h sok helyen azt látom h feltesznek itt egy kérdést emberek amikre tanácsokat esetleg tapasztalatokkal kapcsolatos választ szeretnének és erre jön olyan válasz h te egy hülye p*csa vagy még undorító és éhez hasonló.. én személy, szerint azért regisztráltam erre az oldalra h tanácsokat adják (bármennyire is ostoba kérdés is legyen) és esetleg megosszam másokkal a tapasztalataimat.. épp ma tettem fel ide egy kérdést fogyokurazassal kapcsolatban és egyből kaptam egy olyan választ h egyek kevesebbet és mozogjak sokat amivel eddig nincs is baj.. és aztán hozzá tette az illető h "hogy erre még nem gondoltál... " Ez a válasz nekem elég gúnyos és flegman volt.. miért kell bántani azokat akik segítséget várnak itt és nem ítélkezési megbánást és gunyolodast?
2016. szept. 13. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Van, aki csak azért jön ide, hogy veszekedjen, gondolom, itt éli ki magát.

Mondjuk van egy-két olyan kérdés, ami nálam is kiveri a biztosítékot. Ha maradunk a fogyókúra témánál, akkor pl. az ilyenek, hogy 170 cm vagyok 40 kg, hogyan fogyhatnék le, mert nagyon kövér vagyok. Vagy ez is egy tipikus kérdés, szexelünk, nem védekezünk sohasem, lehetek terhes? Na, aki ezt nem tudja, az minek szexel.

2016. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert magyarorszagon vagyunk, itt ilyenek az emberek. Nezdm eg pl a quora.com oldalt, az is hasonlo kerdes valasz oldal csak oda nem magyarok jarnak.
2016. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én még szerintem sosem tettem fel olyan kérdést ami hülyeség lette.. a fogyókúrás kérdésem sem olyan volt hiszen 87kilo vagyok és 156cm magas.. el lehet képzelni h szélem hosszam egy :/ és sokszor látom h igencsak bele tudnak itt taposni emberek masok lelki világába.. persze én is találkozók ostoba kérdésekkel de megpróbálok minden sertés nélkül tanácsot adni vagy egyszerűen inkább nem írok.. nem érzem ezeket az embereket.
2016. szept. 13. 09:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibák miatt csak a telefonom automatikusan javítja magát és sokszor nem veszem észre.. :/
2016. szept. 13. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre, én is jártam már úgy kérdezőként és válaszolóként is, hogy keményen beszóltak, amikor én teljesen normálisan írtam, normális stílusban.
2016. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak annyira fel tudnak haboritani az ilyen emberek.. segítséget várnék és erre kapom a beszolasokat és a sertegeteseket
2016. szept. 13. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiket bántanak az életben, és abban lelik örömüket hogy az interneten név nélkül bántanak másokat. Vagy az is lehet hogy nem bántotta őket senki, csak önbizalomhiányos szerencsétlen pancserek, és itt érezhetik valakinek magukat...De az is lehet hogy az életben is meg a neten is ilyen rosszindulatú férgek. Szóval több oka lehet hogy ilyenek. De ne foglalkozz velük! megkeseredett emberek általában, nekik sokkal rosszabb hidd el!
2016. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket mindenkinek :) legalább itt páran bebizonyitjuk h igenis vannak normális emberek még.. ;)
2016. szept. 14. 06:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!