Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy régóta meglevő szűkebb...

Van egy régóta meglevő szűkebb baráti/haveri kör amiben egy lány van. A múlt vissszahallottunk egy olyan pletykát miszerint mi mindannyian d#gjuk azt az egy lányt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2016. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, a küldés gombot csak azután nyomd meg, miután sikerült teljesen leírni a kérdést, mert ennek így semmi értelme.
2016. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, véletlenül hamarabb küldtem el. Bocsánat! Tehát :

Az a vicc az egészben, hogy a lánynak egyikünkkel sem volt ennyire "közeli" kapcsolata. Mi tiszeljük őt és már elég régóta alkotunk egy bandát, hogy inkább testvérként kezeljük mintsem d#gni való csajként.

Ezzel most mit kéne csinálni? Semmit? Nem törődni vele, majd megunják?

Az a baj, hogy a lány teljesen ki van már készülve emiatt, sosem volt egy ribnc, és nem bírja elviselni amit terjesztenek róla.

2016. szept. 13. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre fogják tenni a barátságot ilyen pletykákkal, szerintem keresd meg a pletyka forrását, és verd ki a fogát! Na jó megverni ne verd meg, de beszélgess el vele. Szánalmasak ilyen emberek amúgy akik mindenbe belegondolják a legrosszabbat...
2016. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy igazad van, kedves harmadik válaszoló.

A lány azt mondta, már inkább nem is jön velünk sehova, mert szégyelli magát. Mondtuk neki, hogy szarja le, mert mi tudjuk az igazat és ez a lényeg. De már az anyja is tiltani akarja(nem mintha sok joga lenne hozzá)

Én már nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, mikor már az anyja sem hisz neki/nekünk. Mégis hogyan győzzük meg?

Igazából azt nem értem, hogy lehettek ezek a pletykák ilyen hatással rá.

2016. szept. 13. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt semmi esetre se hagyjátok. Van egy jó baráti társaság, most nehogy már külső emberek miatt menjen tönkre. Nem tudom sajnos én sem mit lehetne a pletykálók ellen. A lánnyal viszont meg kéne beszélni ezt hogy ne vegye ennyire magára. Az élet tele van olyan emberekkel akik hazugságokat terjesztenek, irigységből, ostobaságból vagy csak szimpla rosszindulatból, pont azt akarják hogy tönkremenjen a barátság. Ne hagyd ezt! Nehogy már az ilyen rohad..ékok elérjék amit akarnak! A lány szüleit sem értem, a saját gyereküknek nem hisznek, de idegeneknek igen? Elég furán gondolkodhatnak.
2016. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából az anyja sose hitt abban, hogy egyikünkkel sincs ilyenfajta kapcsolata, és most a pletykák rátettek erre. De azt nem gondoltam volna, hogy ennyire hitelt ad a dolgoknak. A pletykát nem tudjuk megállítani, mert ahol élünk az egy kis hely, gyorsan terjednek a hírek és sokan tudják kik vagyunk. Látják, hogy mindig együtt lógunk, talán nem is hiszik, hogy nem történt semmi.
2016. szept. 15. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ismertem csajokat akik baráti társaságokkal lógtak.


Mindkettő többel is járt a társasága tagjai közül (nem egyszerre, hanem egymás után).


Ezt most azért írom le, hogy tudd, nem példa nélküli az ilyen, mégha ez nálatok nem is így megy.


Az emberek meg pletykálnak mindent összevissza unalmukban, ne törődjetek vele... Ha nincs alapja, a lánynak se kéne ezen kiborulni. Van egy srác aki tetszik neki? Mert esetleg előtte lehet égőnek tartja a pletykát.

2016. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!