Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit bántottak cigányok?

Kit bántottak cigányok?

Figyelt kérdés
Miért bántottak? Mit csináltál utána?
2016. szept. 14. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak majdnem.Akkor még nem volt telefonom.Belém kötöt hogy mért néztem meg öt? (Közbe ő bámult meg a lépcsön tetején álva)

Majd jött a mese hogy meg verték unokaöcsét.Ilyen kabát volt rajta mint nekem.

Ment a kamu tellozás "gyertek itt a srác".. Lehet ő az".

Aztán" hirtelen "le merült az öve.Adjam neki oda enyimet.

Mondtam neki nekem nincs!!Mutatam zsebeimet.Majd közöltem vele de ott egy fülke!!Menjünk oda!!

Akkor kezdte ismételgetni hogy " el hiszem nem te voltál"..

2016. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem bántottak. olyan értelmesen el tudtam beszélgetni néhányukkal, hogy már én éreztem bántónak, hogy a legtöbb cigány retard...
2016. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Jelen! Vagyis csak bántani akartak. Hogy miért? A Kárpátiás pólóm miatt. Jövök haza boltból erre három cigány leszólított, hogy mi van büdös magyar adjam nekik oda amit vettem meg ilyenek. De mikor a bakamcsommal állon rúgtam a gyereket ketten alig bírták felszedni.
2016. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
bakancsommal*
2016. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer megvertek.Először mert segíteni akartam,másodszor mert nagy a szám(az elsőből kifolyólag)
2016. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

en cigany vagyok velem mindog gonoszkottak a magyarok es kikozositettek altalanos iskolaban. es en nem bantottam egy magyart se :)) es retard sem vagyok es a csaladomban sincsenek retardaltak

17/L

2016. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Kedves utolso...

Mit teszel azzal aki miatt valószinüleg téged is azonositianak??( gondolom semmit)..

2016. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
utolso! haat mond mar meg nekem te megis mit csinalhatnek?? legszi ne legyel huje!
2016. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsémet megverték és elvették a telefonját a soron lakó cigányok. Haverommal pont itthon voltunk a légióból, az öcsém elmondta, hogy mi történt, na lementünk a sorra. Elég népes familia volt, ordítás, átkozódás, semmi tisztelet, pedig békés szándékkal mentünk a telefonért. Látom hogy az idősebbik cigányfiú lendíti a kezét haverom felé, havernek se kellett több, olyat benyomott neki, hogy három másikat felborított. Vagy 10 perc verés után - verekedésnek nem lehetett nevezni a dolgot- előkerült a telefon, a srácnak, aki elvette öcsémtől, eltörtem két újját, hogy emlékezzen a dologra.
2016. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lásd kivel van dolgod kedves " lány"

Nézd meg ezt a videot..

[link]

2016. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!