Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hamis facebook oldal. Mit...

Hamis facebook oldal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam (legalábbis nagyon az a gyanúm, hogy ő volt) egy hamis facebook-ot csinált az én nevemmel és képemmel. A képet nem a facebook-ról szedte le, így hiába jelentem nem törli az oldal. Mit tehetnék ez esetben?

2016. szept. 14. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Feljelentitek?

Amúgy simán szólhatnál a szüleinek, szerintem nem tudnak róla. Vagy egyszerűen nem veszel tudomást róla, infantilis egy viselkedés, ha nem mérgelődsz rajta megunja.

2016. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem foglalkozik vele még kamudolgokat írogat róla és rossz színben tünteti fel..

Spammeld a jelentés facebookon, vagy csinálj te is kamuprofilt a srácnak vagy valami.

2016. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Attól hogy nem foglalkozik vele még kamudolgokat írogat róla és rossz színben tünteti fel.. "

Az életben 1000 ilyen másik eset lesz, munkahely, iskola, bárhol lesz akinek nem fog tetszeni és kötekedős hangulatában lesz. Ráadásul ez a jelenség még csak nem is élőben van, szóval fellépni ellene baromság. Az FB nem hülye, látja ha egy IP-címről van a jelentés, a kérdező meg nem informatikai zseni, illetve nem hiszem, hogy jártas lenne nagyon ezekben a dolgokban. A bosszú meg kicsinyes, csak mégjobban ingerli őt.

Ha esetleg élőben lenne ez az egész, még ott megoldás lenne, hogy picit befenyíti erőszakkal (persze itt nem súlyosra gondoltam, határokkal), hogy álljon le, de itt nem sok értelme van.


Akárhogy is, az internetes trollok ellen általában a legjobb megoldás, ha nem veszik őket figyelembe.

2016. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!