Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy egy...

Szerintetek ciki, hogy egy lány.20 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Nincs olyan pasi aki érdekelne mindenki csak a szexre megy.

2016. szept. 15. 00:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
Az a ciki, hogy azt vallod, mindenki csak a szexre megy, ez hülyeség.
2016. szept. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Az a srác fog érdekelni, aki majd nem akar szexelni...ja persze. Jó kapcsolat lesz szexuális vonzalom nélkül.

Tudod miért csak szexet akarnak? Mert azt látják, hogy nem te vagy az a lány, aki majd az eszével és a humorával elvarázsolja őket. Maximum annak hiányával.

Egybe írtad a mondatot, és képes voltál úgy ide kirakni.

Megkérdezed hogy ciki ha szűz vagy??? ez most komoly? Nekem ez baromi sokat mond rólad.

2016. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Szűznek lenni csak akkor ciki, ha nem önszántadból vagy az. Egy fiatal lány esetében a szüzesség pedig nagyon ritkán lehet önkéntelen. Csak ha a hölgy deformált, iszonyatos módon kövér, vagy ilyesmi.
2016. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem, mivel mindennek megvan a maga ideje. És hidd el nem veszítettél semmit ellenben nagyobbakat lehet bukni , ha túlhamar veszíted el vagy azzal ,ha nagyon elakarod.


Én 19 évesen veszítettem el ami mások szerint eléggé késő férfi létemre azóta 8 barátnőm volt, és most vagyok 23 éves de esküszöm sokszor bánom azt percet amikor először elveszítettem és nem azzal akit szeretek:D De azóta is rányomta a bélyeget a párválasztási dolgaimra az a pici megcsúszás csak szexre találok csajokat semmi komolyabb dolog ami elég kellemetlen tud néha lenni.

2016. szept. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem ciki! És az hogy te még csak olyan pasival találkoztál aki csak szexet akart,az nem azt jelenti hogy minden pasi ilyen!
2016. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, majd jön az igazi
2016. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MZ.per.X ***** válasza:
100%

1. Az a ciki, hogy még mindig a "ciki" korszakban vagy, amit már általános iskolában ki kellett volna nőni.

2. Még ha ciki is lenne, akkor mi van? Megdugatod magad csak mert?

3. Nem minden pasi megy a szexre.

2016. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
bezzeg ha egy pasi tette volna föl ezt a kérdést, akkor menne a szapulása és a szidása...
2016. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem szokásom, de most átmegyek trollba... :)


Igen ciki. Ha nem akarod, hogy cii legyen akkor elveszem. Igaz a szex engem nem érdekel, de az embertársaimért bármit.

2016. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!