Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rasszisták mi jogon ítélkezn...

A rasszisták mi jogon ítélkeznek, ha ők sem jobbak, hisz ok nélkül bántanak embereket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:

#9

Miről beszélsz?

Az ítélkezés nem egyenlő a rasszizmussal.

2016. szept. 15. 09:26
 12/75 Sunshinedoll ***** válasza:
Mi az, hogy "ha ők sem jobbak"? LOL
2016. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
Pedig amúgy ok nélkül. A rasszisták a környezetemben a büdös életben egy szót nem váltottak se egy feketével, se muzulmánnal, se senkivel, mégis utálják őket. De nyilván én vagyok az apuci villájában élő buta kislány, aki 6 éve van körülvéve nemzetközi diákokkal, azok barátaival és szüleivel, és még magyaron kívül egy sem próbált zaklatni se buliban se az utcán, se sehol, de OK! :D
2016. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
18%

"De nyilván én vagyok az apuci villájában élő buta kislány, aki 6 éve van körülvéve nemzetközi diákokkal, azok barátaival és szüleivel"


Mert nemzetközi diákok családjuk és haverjaik köztudottan csöves fekák

2016. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
Na látod. Te se rasszista vagy, hiszen a csövesekkel van bajod.
2016. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 A kérdező kommentje:

#12

Azoknál, akik miatt általánosítanak.

2016. szept. 15. 12:17
 17/75 anonim ***** válasza:
Azt ne mond már, hogy egy öregező tetves cigó ugyanolyan mint egy cégvezető aki nem vesz fel egy cigót mert fél, hogy ellopja a berendezéseket
2016. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:
Így van, mind a kettő szar ember, csak másképp.
2016. szept. 15. 12:24
 19/75 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nációban vannak rasszisták sajnos. Mindenhol szítják a feszültséget. A cigányok sajnos rátesznek egy lapáttal és vissza is élnek sokan azzal, hogy a kisebbségeket jobban védik a törvények és több mindent megengednek maguknak meg még büszkék is rá. Én nem vagyok rasszista és teljesen megértelek és sajnálom, ha negatív élményeid vannak más cigányok miatt. Amiatt, hogy sokan úgy viselkednek, ahogy nem kéne vagy nagyobb hírverést kap egy egy faji atrocitás, mint amikor mondjuk két fehér bőrű ember összemegy. Ez meg diszkrimináció szerintem, mert azok vannak kiemelve, amit nagyobb hírnek gondolnak és jobban felkorbácsolja a kedélyeket. Ha jó ember vagy és magyar ember vagy lehetsz cigány vagy minden milyen nációból való, ha hozzáteszel és nem elveszel. Rendesen dolgozol és nem csinálsz rossz dolgokat akkor nyugodtan húzd ki magad és legyél büszke arra, hogy Te jo vagy és maradj is ilyen! :) Ha nem aratok sikert ezzel, akkor is ezt gondolom és hiszem! :) Nem a siker miatt mondok véleményt, hanem meggyőződésből! :) Ugyanolyan értékes része lehet a társadalomnak bárki, aki pozitívan hozzájárul az építkezéshez! Nem széthúzni kell darabokra, hanem együtt elérni valamit. Sajnos pont azért tartunk itt, ahol tartunk, mert könnyebb általánosítani és darabokra tépni azt, ami szinte sosem volt egyben!
2016. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
39%

Miert gondolod hogy engem mint rasszistat egy pillanatig is erdekel hogy masok ezt negative modon gondoljak rolam?

sose tagadtam es nem is fogom es valtoztatni se fogok a szemleletemen.

2016. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!