Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rasszisták mi jogon ítélkezn...

A rasszisták mi jogon ítélkeznek, ha ők sem jobbak, hisz ok nélkül bántanak embereket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 Ay carramba! ***** válasza:

Ő, mi történik itt? Nácik, fasiszták, liberálisok?!?!

Mi a?

2016. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:

Ay carramba! Fogalmam sincs.

Előző: már bocs, de ismersz te engem? Miért vagyok rasszista, fasiszta és náci, mely szavaimból következtettél erre?

2016. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
Mármint az "előző" az 50-nek szólt, nem Ay carrambának xD Bocsánat.
2016. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
A rasszisták fos emberek,ki kéne irtani őket:)
2016. okt. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
A bőrszín nem számít!!!!!!!!
2016. okt. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

47 es nek

nekem is hasonlo uzenetek jottek a "szabadgondolkodotol".

ilyenkor latom milyen jo hogy en rasszista vagyok nekem nincs szuksegem hogy ilyen privatokat irjak.

kisebbsegi a lelkem azert ilyen zavarodott;-)))) nekem a fajtajahoz illon anyamat keszul legyilkolni, kar hogy nem irta hogy a hollo vajja ki a majamat az egy tipikus rajuk jellemzo dolog. csak nevetni lehet rajtuk, na meg utalni az egesz mocsok fajtat.

2016. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
vajon miert toroltek amikor beirtam hogy Mick Jaggertol milyen ocsmany priviket kaptam? es hogy nem meri vallalni a nyilvanosban? erdekes hogy o gyalazkodhat ha ide beirjuk hogy miket mond priviben azt meg eltorlik. csak en nem ertem az indokokat vagy mas sem. egyebkent olyan hulye szegeny helybol mint mas nekifutasbol.
2016. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
#56,#57 Szopjátok ki a rasszista előítéletes anyátokat,mocskos fasiszták!
2016. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 Ay carramba! ***** válasza:

Hm, az lehet, hogy Mick Jagger másokkal való kommunikálása nem a legesztétikusabb, amikor a rasszizmusról folyik a szó, de éppen ez az, hogy olyankor RÓLA van szó, nem pedig másról. Például most fölkérlek téged, hogy jellemezz 10 olyan antirasszista embert, akiknek még a nevét sem ismered, de mond el minden tulajdonságát!

Várom a válaszod...

2016. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 Ay carramba! ***** válasza:

"csak nevetni lehet rajtuk, na meg utalni az egesz mocsok fajtat."

Pardon, de ezt hogy érted?

2016. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!