Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ráébreszteni,...

Hogyan tudnám ráébreszteni, hogy rendszeresen becsapják?

Figyelt kérdés
A férjem tesója egy sunyi alakhoz ment feleségül. Az a férfi rendszeresen becsapja a férjemet (anyagilag is), ő mégis vakon bizik benne, s nem szól semmit, mert nem akarja megbántani a tesóját...de én utánanéztem pár dolognak és tudom, hogy megint kamuzott...de hiába bizonygatom, a férjemet nem tudom meggyőzni erről. Például tudni kell, hogy szerelő a pasi és majdnem mindenért dupla árat kér, mint amit általában szokás...és még behazudja az is hozzá, hogy munkadijat nem is kér, csak a dolgok árát. Persze a férjem szó nélkül kifizeti mindig. Meg aztán igérget és sosem tartja a szavát, mindig van kifogása...és a férjem nem bánja ezt, merthát a rokonnak el kell nézni...de meddig lehet ezt tűrni?
2016. szept. 15. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy percig sem már ne is haragudjon meg a férdjed , de egy nőben több tartás van mint ő benne. Hát hol nem szarnám le, hogy a rokonom még inkább olcsóbban csinálná meg direkt ezért:D (bár úgyis többet fizetnék neki a végén). A férjed helyében direkt letesztelném hirtelen sok pénz reményének a lehetőségét adnám ennek a csávónak, hogy akkor hogyan viselkedik, és ha egy kabzsi kis f**z akkor úgy csapnám arcon, hogy a falról pattanna vissza, és szórná is vissza azt a bizonyos túlfizetéseket.


Ha férdjed meg mégsem ilyen természető akkor el kell néznetek ahogy megaláznak mind a kettőtöket, és max annyi pozitívumot könyelhettek el ,hogy majd egyszer úgyis meghálálja az "élet" a jóságotokat, csak a jóság és a hülyeség között van egy kis külömbség.

2016. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne nézd hülyének a férjedet. Tökéletesen átlátja a dolgot, csak éppen nem akar rosszba lenni a saját testvérével és úgy csinál, mintha semmi nem történt volna. Te se szítsd a viszonyt köztük, mert az jóra nem vezet. Ha férjed mellett akarsz maradni, akkor csendben a háta mögött intézd úgy a dolgokat, hogy nagyobb anyagi kár ne érjen benneteket. Hidd el, a férjed hálás lesz ezért, még ha nem is mondja ki szavakban.
2016. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!