Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől nő egy lány?

Picoka92 kérdése:

Mitől nő egy lány?

Figyelt kérdés
Nalatok ki szamit mar nőnek es nem lanynak? Korhoz kotod csak, (ha igen hany ev) vagy egyeb tenyezokhoz is? Pl onallosag, munkahely, ferj, gyerekek...?
2016. szept. 16. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Egy no : nem pial cigivel a kezeben,mint a mai lanyok 90%a
2016. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érett(nem testileg, lelkileg), komoly, meg meri mondani a véleményét, nem kétszínű, felvállalja a hibáit, nem menekül el a dolgok elől, hanem megoldja őket. Nem muszáj sem gyerek, sem férj ahhoz, hogy valaki nő legyen
2016. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menzesztől és szőrös puncitól.
2016. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem úgy viselkedik mint a mai lányok. Öntudatos, független, intelligens, határozott.

Nem érdekel hány éves, ha ezek megvannak benne akkor már számomra nő.

A mostani lányokat simán lehet befolyásolni, nyomják ezerrel a cigit meg a piát mert menő, divatos gusztustalan ruhákban járnak a kisminkelt pofájukkal..

2016. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csernus megmondja
2016. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azert egy korhatar csak van. Egy 14evesbol sosem lesz no barmit csinal. Viszont egy 40eves meg barhogy viselkedik, arra mar sehogysem mondjuk, hogy lany. Mit gondoltok?
2016. szept. 17. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondhatnak bármit, a köznyelvben úgy is csak automatikusan a kinézethez fogják kötni, ahhoz hogy mennyinek látszik. Nem tudnám pontosan behatárolni, de szerintem a legtöbb ember egyetért abban hogy egy adott külső alapján ki nő és ki lány.
2016. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, mindenesetre azzal nem értek egyet, hogy ezt korhoz lehet kötni. Én találkoztam már éretten gondolkodó, komoly, céltudatos, nőies 16 éves lánnyal, és találkoztam már olyan 40 évessel, aki úgy viselkedett, mint egy hisztis kis 14 éves csitri, és letörölt faceről, amikor a szemébe mondtam, hogy nem akarom megdugni. Sőt, nem is egy ilyennel találkoztam...
2016. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy minden 40évesre azt lehet mondani, hogy nő. Ismerek egy majdnem 50éves egyedet, aki bár nőnek néz ki, a viselkedése olyan kb, mint egy 15 évesé. A 14 éves öcsémmel minden félén röhögtek, legalább megtalálta a korosztályát.
2016. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok most, és pont rohadtul nem tudom eldönteni, hogy mi vagyok. Az itten hozzászólások alapján úgy tűnik, lány, mert cigizek, szeretem az alkoholt és sminkelem a "pofámat" bár én arcnak hívom, de kinek mi. Ellenben eltartom magamat, külön élek a szüleimtől, dolgozom, együtt lakok a barátommal. Úgyhogy passz. Szerintem azért 25-30 felett már röhejes valakit lánynak nevezni. Maximum vénlány.
2016. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!