Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak ha valaki csak colát iszik?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőm évek óta CSAK colát iszik. Nem tudja meginni a sima csapvizet már. Milyen következményei lehetnek ennek? :/ Nem akarom hogy baja legyen.
2016. szept. 17. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én ugyamez voltam,gyerekkoromban megszerettem a kólát

35éves koromra szétvágta a bélrendszerem a sok kóla,vizet én se ittam,most itt vagyok,gyógyszereken élek!

A Kóla foszforsavat is tartalmaz ami szétmar mindent ott belül,és ugye a víz az legalább tisztítaná a gyomrot,beleket,aki nem iszik vizet hosszútávon,garantált hogy vmi maradandó betegsége lesz!!!!

2016. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Juuuhjjjj, pedig biztos, hogy lesz baja. Es nem csak a gyomranak, hanem a fogainak meg az egesz szervezetenek pl. a cukroktol...
2016. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hosssszú válasza:
Lassan de biztosan kirohadnak majd a fogai.De ez nem csak kolàra igaz hanem az összes szénsavas üditöre.
2016. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MZ.per.X ***** válasza:

Egy pohár kólában van vagy 2 marék cukor, meg mindenféle mesterséges adalékanyag, egyáltalán nem tesznek jót.


Amúgy volt ismerősöm aki igaz energiaitalozott, de abból napi többet, lefekvés előtt is tolta. Plusz mellé cigi, egészségtelen étkezés. 25 évesen bélrendszeri betegséggel műtötték, úgy hogy majdnem belehalt.

2016. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, a cukorbetegség az garantált, de egyébként számos egyéb következménye is lesz. Direkt nem azt írtam, hogy "lehet", mert 100%, hogy ez az innivalónak nevezett méreg ilyen magas mennyiségben kinyírja a szervezetét.
2016. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Foszforsav károsítja a fogzománcot. Cukorbetegség. A vesének sem tesz jót. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2016. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha reggelre éhgyomorra is azt issza, akkor a gyomrát tönkre teszi, nagy gyomorsav termelődés, állandó (híg) wc-zés, a koffeintől pörögni fog, ideges lesz, szóval ne tegye!
2016. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!