Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előbb utóbb belehalnék ha...

Előbb utóbb belehalnék ha mindenféle tudatállapotot megtapasztalnék amire lehetőség van?

Figyelt kérdés

Az LSD-től DMT-től kezdve az antidepresszánsokon át a heroniig. Meditácó, alvási paralízis stb. minden, amit csak el tudunk eddig képzelni.

Kivéve az elmebetegséget nem tudnám, bár kitudja a végére lehet hogy be is kattannék. :D


2016. szept. 17. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elobb utobb bele.
2016. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért vonz, hogy kipróbáld? Van olyan szer vagy mennyiség, amit elég egyszer kipróbálni, mert belehalsz. Ha szánt szándékkal, tudatosan teszed, mégis meghalsz, akkor pedig mi értelme? Erre való a képzelet. Ami a valóságban ilyen-olyan dolgok miatt nem adatik meg, azt az ábrándokban és álmokban át lehet élni. Csupán fantáziát és kreativitást igényel. Akár meg is oszthatod másokkal ezeket az élményeket cikkekben, blogokban, netes fórumokon.
2016. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Simán megőrülnél szerintem.

Vannak emberek akik az LSD-t is alig bírják, ők akár az első próbálkozás után is paranoiás őrültek lesznek.

Kipróbáltál már valamilyen kábítószert?

2016. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sima füvet, biót (herbál), hasist, kristályt, és most meg frontinozok.

Normális ember vagyok, senki meg nem mondaná rólam hogy valaha droghoz nyúltam.

Volt hogy bevettem 3 frontint és elszívtam egy füves cigit rá, kb olyan tudatállapotba kerültem mintha megittam volna 4-5 felest, de senki sem vette észre rajtam, tudtam magamról.

Nem vagyok boldog, kiegyensúlyozott, de már úgy érzem hogy tudnám kezelni az LSD-t is.

2016. szept. 17. 23:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és hogy egy kicsit megriadjatok: csaj vagyok. :D
2016. szept. 17. 23:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Na a lényeget meg kihagytam a frontinnál meg a ciginél, hogy úgy dolgoztam. Olyan helyen ahol azért képbe kell lenni.
2016. szept. 17. 23:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj istenem. Miért teszed tönkre magad ilyen vackokkal?

Oké, mindenkinek van egy álláspontja, hogy miért csinálja stb stb... DE! Hosszútávon egyértelmű, hogy ki fog csinálni, és utána hiába akarod, nem lesz visszaút. A tükörben egy teljesen más embert fogsz látni, mert a vonásaid teljesen elfognak torzulni és mindenkit el fogsz veszíteni magad körül. Kell ez neked?

2016. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Inkább hagyjuk a rizsát amit mindenhol hallani, ismerem.

Tisztában vagyok mindennel. De nem félek. Amúgy sem akarok sokáig élni. Nincs miért.

2016. szept. 18. 00:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha külön-külön túlélik ezeket emberek, akkor együtt sem feltétlenül öl meg. Lehet, hogy halmozódik, lehet, hogy nem vészesen. Szervezetfüggő lehet a dolog és mennyiségfüggő. Meg számít az is, hogy milyen az ember személyisége. Pl. van, aki már teljesen kikészül az alvási paralízistől.


Az engem is érdekelne, hogy miért csinálod. Van olyan ismerősöm, aki hasonlókat akar és ő is annyit tud mondani, hogy nem boldog. Az a baj ezzel, hogy ezektől sem lesztek boldogok, csak szimplán felelőtlenül vágtok bele valamibe, aztán évek múlva meg jöhet a sírás és megbánás. Gyerekes gondolkodás. Sokkal többet érnétek személyiségfejlesztéssel, önismerettel és azzal, ha felnőnétek.


Ha tisztában vagy a dolgokkal, akkor a lehetséges mellékhatásokkal is. Ha nem vagy kiegyensúlyozottabb, akkor ezektől sem leszel túlzottan. Akkor meg még szétesettebb leszel, ha remegni fog a kezed vagy nem jutnak eszedbe alapvető szavak. Na, akkor leszel igazán kiegyensúlyozatlan.

Attól, hogy nem félsz valamitől, utólag még ugyanolyan kellemetlen és fájdalmas lesz.

Ha nincs miért sokáig élned, akkor tegyél érte, hogy legyen valami. Ugye, hogy nehezebb, mint ezeket szedni és próbálni felhívni magadra a figyelmet? :D

2016. szept. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elmebetegség a legjobb az egészben. Mindenféle szer nélkül ugyanaz megvan. Most pl az, hogy kényszert érzek, hogy vasárnap hajnalban a gyiken még nálam is szefóbb kérdésekre válaszoljak :)
2016. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!