Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért feszít minden képén...

Miért feszít minden képén szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy gyúrós pasi facebookon, hát nekem alapból nem tetszik de most egy kicsit megnéztem hogy mi baja van:D és azt láttam, hogy kivétel nélkül az összes képén feszít, de tényleg olyan élethelyzetekben is aminek aztán tényleg semmi köze nem lenne az egészhez. Pl sétál valakivel, és lefényképzeteti magát mintha érdekelné az esemény csak azért, hogy őt lehessen látni facebookon :D. Amúgy nem lenne vele gáz mert azért elég izmos, de mégis minek csinálja ezt?


Komolyan néha nekem ég a pofám nő létemre, azt hiheti hogy ez tetszik a csajoknak?:D mert tényleg csak a pasik nézik meg...szóval szerintetek ilyen súlyos önbizalom hiánya van , vagy ez micsoda?


17l


2016. szept. 18. 04:43
 1/8 A kérdező kommentje:
pasik like-olják*
2016. szept. 18. 04:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy gyúrós vagy nem,aki a facen él,minden lépését lefotózza és kirakja.

Miért pont ezen az egy srácon akadtál ki?

2016. szept. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy van ez mint a csajoknál. Őket meg a csajok nézik meg és lájkolják. Igy van ahogy irod, eléggé önbizalom hiányosak akik igy viselkednek.
2016. szept. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért amiért az exhibicionista emberek feszítenek vagy domboritanak, csücsöritenek stb...a Fb-on. :)

Minél több like, meg követő, meg hívő vagy akármi és ki tudja mi érdekében, ami még létezik Fb-n és a hasonló oldalakon...lassan egyházat is alapítanak az egyesített exhibicionista I love like webegyházat és még isten és istennő tiszteletet is tarthatanak saját maguknak. :)

2016. szept. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MZ.per.X ***** válasza:
67%
Szerintem sokkal rosszabb az, amit a kérdező csinál, hogy FB-n lesi mások életét és ismeretlenekkel akarja kibeszélni egy internetes fórumon...
2016. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán az a Lhotsky "Csoki" András,vagy ki?
2016. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves lány a kérdező, aki azt nézegeti aki tetszik neki, mert ez egyértelmű, ahogy leírta még akkor is, ha bizonygatja, hogy nem tudja "mi baja van"...

Az a véleményem, hogy a like gyűjtögetők meg azok akik Fb-n és hasonló oldalakon a világgal megosztják az életüket nem csodálkozhatnak utána semmin, azon pláne nem, hogy nézegetik az életüket. Ők azért teszik ki, hogy nézegessék. Modern kori "iskolázatlan" színészek vagy celebek.


Rengetegen csinálják és egyik sem nevezhető jobbnak vagy rosszabbnak, mert az exhibicionista színházat csinál az életéből a másik meg nem él csak nézi mások "darabjait".

Kereslet és kínálat...

2016. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"azt hiheti hogy ez tetszik a csajoknak"


Ismerve ezt a korosztályt (tudom, mert én is ehhez tartozom) sajnos valószínűleg tetszik a lányok nagy részének.

2016. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!