Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttként ciki albérletben...

Felnőttként ciki albérletben lakni lakótársakkal?

Figyelt kérdés
Egyetemen sokan csinálják ezt, de én egyetem után szeretnék elköltözni, amint lehet. Biztos jobb lenne itthon maradni és saját lakásra gyűjteni, de nem érzem itthon jól magam. Inkább keresnék egy szobát és azt bérelném, amíg nem jön egy kapcsolat az életembe, akivel elkezdhetjük a közös életünket. Amikor elvégzem az egyetemet, 24 éves leszek.
2016. szept. 18. 18:23
 1/4 boldi3 válasza:
Én nem gondolnám...
2016. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ciki lenne. Én is lakótársat keresek, pedig már jócskán felnőtt vagyok.
2016. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki,csak kellemetlen. A mai helyzetben lassan már gyermek nélküli társbérletben élő felnőttek közössége leszünk.
2016. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen társaságot fogsz ki. Mi hatan lakunk együtt, ezek közül az egyik a barátom, meg öt "idegen". Én nagyon élvezem. 4 emberrel teljesen jóban vagyok, fél éve lakok itt, és már azon gondolkodtam a napokban, hogy ha egyszer elköltözünk, komolyan hiányozni fognak. Van, hogy este órákat dumálunk, iszogatunk, de ha valakinek épp nincs ehhez kedve, magára csukja az ajtót, és senki nem zavarja.

Persze idegesítő dolgok mindig vannak, az egyik sráccal nem annyira jövök ki, nagyon rendetlen, figyelmetlen, nincs tekintettel ránk, hangos, este is zajong. Neki mindig szólunk, akkor abbahagyja "bocsi, bocsi", legközelebb kezdi elölről. Meg a takarítás bajos szokott még lenni, ennyi emberrel nem könnyű ezt megszervezni, hogy ki, mit, mikor. Mindig van aki trehányabb, más tisztaságmániás.

Én úgy érzem, nagy mázlim van, hogy jó arcokkal lakok együtt, mert így teljesen oké. Nyilván, ha rossz embereket fogsz ki, akkor lehet maga a pokol.

2016. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!