Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 9 éve szerelmes vagyok a...

9 éve szerelmes vagyok a világ egyik leghíresebb énekesébe. Kezd egyre betegesebbé válni. Csak és kizárólag rátudok gondolni semmi és senki másra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Csak fekszek és képeit, videóit nézegetem és elsírom magam amikor látom egyszerűen kikészülök. Pont oda költözök 2 hónap múlva ahol ő lakik. Még jobban kileszek. 10 év van köztünk. Nem tudom mit tegyek. Egyre rosszabb. Nem, ez nem rajongás, lehet betegesnek és hülyeségnek tartjátok, de így van. Ez szerelem. Szenvedek. Meghalok hogy nem ölelhetem meg és semmi ilyesmi. Könyörgöm segítsetek. Várom az oltást is. Úgyis kapni fogom. Meghalok, mentsetek meg. Mi a frászt tegyek?
2016. szept. 19. 03:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

1.,rohadtúl beteges:D

2.,a vonzás törvénye azért mégis működik...pont oda költözöl ahol ő lakik kitudja? próbálok a te észjárásoddal gondolkodni "lehet egymásnak vagytok teremtve"

3.,Én is megkurnám Emma Watsont (nagyon) mégsem nevezném szerelemnek, ha meglátom egyből kiverem aztán ennyi.

4.,Olyanba nem tudsz szerelmes lenni akivel nincs közös élményetek, mert ez nem az hanem csak nagyon vonzódsz hozzá.

5., Van rá esély, hogy összejöttök mivel a vonzás törvénye ami mögött egyébként komolyabb erők is álnak működik.

2016. szept. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én is megkurnám Emma Watsont"


El lenne ájulva tőled...

2016. szept. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg kicsit beteges dolog! Hát korda gyurinak már van felesége, és nem jól tudod, nem 10 év van köztetek! :)
2016. szept. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

De. Ez rajongás, méghozzá nagyon is beteges.


Dugasd meg magad pár palival és menj orvoshoz. A saját érdekedben.

2016. szept. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségeid:

- hagyj fel a trollkodással;

- ha nem troll vagy, keress megfelelő szakképzettségű dokit, mert a fixa ideát csak ő tudja gyógyítani.

2016. szept. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, pontosan kiről van szó?
2016. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El vagy akadva. Mi okozta? ez elgurul úgy 15-16 éves korig, de regresszióba estél valamitől és elakadtál. Vannak barátaid?
2016. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem, ez nem rajongás"

De, ez pont az.

2016. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérem, forduljon pszichológushoz. MIHAMARABB.
2016. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg igazi párkapcsolatot keresni, körülnézni azok között a srácok között, akikkel tényleg lehet valami. Az ilyen rajongás valami olyasmit is jelenthet, hogy nagyon hiányzik egy igazi valaki az életedbe, de könnyebbnek érzed egy elérhetetlen emberről álmodozni, talán mert félsz vagy egyébként is gátlásos vagy.

Szerintem se rossz ötlet a pszichológus, de nem azért, mert bármilyen ilyen probléma szégyen lenne, hanem azért, mert egészségesnek lenni és tisztában lenni a dolgaiddal mindennél jobb. :)

2016. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!