Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is megnyugtatnak a...

Titeket is megnyugtatnak a reklámok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa a kérdés de már régóta megnyugvást érzek ha csukott szemmel hallgatom a reklámokat a tévében. Amúgy idegesítő, hogy semmit nem lehet megnézni nyugodtan mert 15 percenként van 10 perc reklám :D

Néha bekapcsolva hagyom a tévét elalvás előtt és ha reklám van akkor sokkal hamarabb el tudok aludni. Nem tudom, hogy miért van ez de talán gyerekkoromra tudom visszavezetni, nagyon sok időt töltöttem az idős szomszédainknál és ők délután 4-5 órától már nem csináltak semmit csak tévét néztek. Nagyon szerettem náluk lenni és lehet, hogy néha filmnézés közben el is aludtam. Talán ez lehet az oka? :)

20/L


2016. szept. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem :D és lehet hogy azért nyugtatnak meg mert a emlekek miatt :D
2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Én beteszek egy MB1-es meccset, arra tökéletesen lehet aludni. :)

2016. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mikor emelt hangerővel betolják a lábgomba és tsait, vagy a távközlési cégek hirdetéseit hipergagyi zenékkel, az pont ellenkezőleg hat nálam.
2016. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Es valoszinuleg azert mert a reklamok "hangjait" jol megvalogatjak, kellemes hangu ember latja el ezt a feladatot. Peldaul az rtl klub musorajanloinak a hangja egy nagyon mely, selymes ferfihang szokott lenni. En szeretem hallgatni, mert olyan mintha zenet hallgatnek. Ettol fuggetlenul nem nyugtat meg, sot a legtobb reklam inkabb felidegesit, mindig a manipulaciot probalom belole kiszurni, de nem mindig sikerul es ez is csak tovabb bosszant... de teny hohy vannak nagyon kellemes, szep hangok, talan ez lehet az oka. Remelem segitettem :)
2016. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rám épp ellenkező hatással vannak, mert mindig jóval hangosabbak, mint a filmek, műsorok.
2016. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Hangos, tolakodó, eredetiség nulla, a bennük szereplő vevőjelöltek gyakran sík idiótának vannak ábrázolva, ergo még hülyénеk is állítanak be minket, célközönséget.

Szóval elsőre tényleg furcsa kérdés, de jobban belegondolva, teljesen igazad van, jó a hozzáállásod: jobb megnyugodni, mint felhúzni az agyunkat egy vacak reklámon.

2016. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!