Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan kevés a hosszú...

Miért olyan kevés a hosszú hajó, rocker fiú?

Figyelt kérdés
Olyan kevés a rocker,többségben az ecset hajú,páwa, swag,srácok vannak.

2016. szept. 19. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy való életben kevés normális van.... Na úgy.

Én is keveslem... Nincs kivel eljárni.. ://

Forever alone in my style.

2016. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert épp nem az a divat, az emberek nagy részének pedig nincs stílusa, azt követi, amit az arcába nyomnak.

Amúgy én nem mondom rockernek magamat, de vannak rockegyüttesek, amiket kedvelek (a kedvenc együttesem is az), és a hosszú hajon is gondolkodom már egy ideje, lehet, hogy most megnövesztem.

2016. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A rockerség nem feltétlen egyenlő a hosszú hajjal. Én rock zenét hallgatok, mégsincs hosszú hajam. Ennek több oka is van.

1-Nem áll jól nekem a hosszú haj.

2-Vékony szálú a hajam és ha megnövesztem akkor töredezik, nem lehet kifésülni, sok vele a macera.

3-Munkában útban lenne, ha befekszem egy kocsi alá akkor leérne a földre, beakadna mindenbe, nap végére csupa olaj lenne.

4-Nem kell hosszú haj, hogy egyéniség legyek

5-Én helikopter vagyok és nem hajó

2016. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a hosszú hajon van a hangsúly,hanem a ruhákon,és a stíluson.
2016. szept. 19. 21:38
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem minden rockernek van szüksége arra hogy magára hívja a figyelmet az öltözködésével.
2016. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom hosszú hajú, rocker. :)

Régen úgy is öltözködött tízen évesen, aztán kinőtte.

Nem az öltözködés és a haj tesz bárkit bármiféle stílusba,pláne nem emberré. Ez inkább tizen éves korig jellemző, de aztán az emberek nagy része erre rájön, hogy anélkül is tud egy zenével azonosulni, hogy állandóan full feketébe, agyon pc-zve stb stb járjon.


Én is eljárok ugyanúgy rock koncertekre, picit onnan ki is szoktam lógni, (a zenét szeretem, de nem öltözködöm rockeresen :D ), de én ezt élvezem. :)

Persze vannak akiknél megmarad öltözködésben, kinézetben is ez a stílus 30+ évesen is, de de nem feltétlenül. Ismerek a közösségemből ilyet is, és olyat is, akiről első ránézésre nem mondod meg. Mindkettő része ugyanúgy jó fej.

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tom Benko ***** válasza:

Nem kevés, de mostanság a rockerek között is a divatos együttesek miatt szaporodnak a rövid hajúak. Nekem is rövid a hajam, két okból:

1; nagyon vékonyszálú, erősen törik, csúnya

2; amikor munkába álltam egy kis faluban, nem tudtak mit kezdeni vele, szexuális orientációra gyanakodtak miatta.

2016. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rozsda~RUST ***** válasza:
100%

Igen , az orientálomon biztos gondolkodtak már a falumbeliek.

Nekem hosszabb , nővésben való hakam van , mert:

1: szeretek kilógni minden sorból keresztbe hosszába

2: vörös , dús , vastag ezért szerintem "jóminőségű"

3: dob egyet a headbangelésen

4: a hasonló stílust kedvelő lányoknak bejön

5: szeretek vele foglalkozni , sokoldalú.

Fiúcska

2016. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Firedoom ***** válasza:
100%
19 eves metalos srac vagyok hosszu hajjal, idonkent bandas poloban es miert? Mert nekem rohadtul tetszik :P viszont mar csak a sztereotipiak miatt uton utfelen egy taplonak neznek meg azelott hogy, hozzam szoltak volna... Nem baj. Bele fer.
2016. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
@Rozsda~RUST: Sajnos nekem a munkám miatt és a magyar vidéki lakosság egyes egyedeinek intelligenciaszintje miatt ügyelnem kell ilyenekre is.
2016. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!