Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most miért annyira szokatlan?

Ez most miért annyira szokatlan?

Figyelt kérdés

Annyit tudni kell rólam, hogy bírom, nem érzem a hideget. Kint 13-15fok van és én egy rövidujjú pólóban elvagyok nem fázok. Mindenki kabátba, vastagon felöltözve azzal jön, hogy megfázól, nem fázol? és hasonló beszolásokkal.

Kicsit már kezdem unni, hogy sokan furcsán néznek mert rajtuk van a fél ruhatáruk... 19/F


2016. szept. 21. 13:13
 1/4 anonim válasza:
58%
Én is csak ennek eljerülése végett veszek fel pulovert
2016. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
En is ilyen vagyok, 27 ev alatt meg egyszer sem volt akkor problemam belole hogy kerdest kelljen kiirnom rola.
2016. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért annyira szokatlan (bármily hihetetlen), mert amikor hideg lesz, akkor 100 emberből 99 fázik. Ezért szoktak ilyenkor felöltözni meleg ruhába. Azért néznek rád furcsán, mert amíg ők mind nagykabátban ülnek, és még úgy is fáznak, te még pólóban futkozol, ami nem normális. Ez van, ha kilógsz a sorból, akkor bámulni fognak meg kérdezősködnek. Esetleg vegyél fel ilyenkor valami vékonyabb pulcsit, vagy költözz Alaszkába, ott talán még te sem bírnád pólóban. Esetleg egy Karibi országba, ahol sosincs hideg, és nem néznek rád furcsán. :D

A "Nem fázol?" egyébként nem beszólás, hanem egy egyszerű kérdés. Azt is nehezen hiszem el, hogy 15 fokban az emberek felveszik a fél ruhatárukat.

Nem vagy te egy icike picikét aszociális és utálatos?

2016. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
13-15 fokban én is elvagyok lengén, igaz én évek alatt szoktattam hozzá magam a hideghez, korábban fázós voltam. Kaptam ismerősöktől hideget-meleget, de végül az lett az eredménye, hogy megerősödött az immunrendszerem, gyakorlatilag évek óta nem volt lázam, egy nátha is két-három nap torokfájással átszalad rajtam. Habár ehhez hozzátartozik az is, hogy akkoriban kezdtem szabadúszóként dolgozni, az otthoni munka miatt lényegesen kevesebb stressz is ért, gyanítom ez sem utolsó szempont abban, hogy nem szoktam megbetegedni.
2016. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!