Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfi hogyan biciklizik?

Egy férfi hogyan biciklizik?

Figyelt kérdés
lehet viccesen v hülyén hangzik :D de hogyan helyezkedik el az ülésen úgy, hogy az ne okozzon kellemetlen érzést? :D ennek a technikájába beavatna vki egy kíváncsi lányt? :D
2016. szept. 22. 20:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem versenybiciklim van, aminél köztudottan nincs kényelmetlenebb. Amikor először mentem vele, a seggcsontom fájt utána, nem pedig a heréim, ha erre vagy kíváncsi. Ennek az a titka, hogy a herék szerencsére úgy helyezkednek el, hogy nem azokon ülünk. Biciklizés közben egyáltalán nem nyomja az ülés, de ígérem, legközelebb direkt a kedvedért meg fogom nézni, hogy hozzáér-e egyáltalán. Lehet, hogy igen.
2016. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mire gondolsz, én felülök a biciklire aztán tekerek. Ennyi. Egy jó nyereg persze nem árt.
2016. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi első! igen, az érdekelt volna, hogy az intim részeiteket ez mennyiben érinti :D vagy azok hogyan helyezkednek el egyáltalán
2016. szept. 22. 20:30
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
én csak meghúzom a bőrt a hasamon és rögtön felugrik pár centit, ahol már nem zavar.
2016. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ülni csak egyszerűen, a küllőig meg nem lóg a zacsek, hogy kellemetlen érzést okozzon. :)
2016. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2016. szept. 22. 20:33
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Miért, ti lányok a puncitokon ültök biciklizés közben?

egy kíváncsi fiú

2016. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7# Nekem néha nyomni szokta a puncim a nyereg. Sőt több lány ismerősöm mondta,hogy ők is hosszabb távon biciklin ezt tapasztalták.:D
2016. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
És amikor nyomja a puncitokat az jó vagy rossz? Mert a fiúknak nem lenne jó, ha nyomna ott bármit.
2016. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
akkor ezért szeretnek biciklizni a lányok ahaaa :DD
2016. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!