Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ismerősöm most jött vissza...

Az ismerősöm most jött vissza Mo-ról. Azt mondja, hogy szinte nem lehet a mai lányokat és a fiúkat megkülönböztetni egymástól. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Baromság.
2016. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még eddig sikerült.
2016. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%
Hát a tizenéves korosztály divatját nézzük, akkor van igazság tartalma a dolognak. Pl. cipőknél vettem észre, hogy a sportosabb darabok 41-ig a női osztályon vannak, és ugyanaz a cipő 42 fölött a férfi osztályon. A hipster és egyéb mai trendeknél a pulcsi, csőnaci stb is ugyanaz.
2016. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as. Én is azt gondolom, hogy inkább a fiatalokról lehet szó. Ugyanaz a hajviselet, öltözködés.
2016. szept. 25. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd hülye.
2016. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Vagy nagyon öreg lehet, és csal a szeme, vagy tudja ő jól pontosan, csak bizonyos öltözékeket nem tart elég nőiesnek/férfiasnak egy lányon/srácon. Láttam elég feminin módon öltözködő pávákat, emokat meg ilyen hűdevagány tüsire nyírt hajú sportcipős-bőgatyás lányokat is. 2 olyan alkalom volt max., amikor nem tudtam eldönteni csak látvány alapján (azt hozzá tenném, drag queeneket testközelből még nem láttam... épp nemi műtét alatt álló srácot igen, na de ott is egyértelmű volt, hogy ő bizony biológiailag hímneműként született, pedig már volt szájfelöltése és festve is volt a szeme)... azért egy arcberendezés elég sokat elárul.

(sőt, ha őszinte akarok lenni, idősebbeknél gyakran nehezebb nőknél főleg, mert időskorra néha eltorzulnak vonások, és sok nő meg egy idő után tojik bele az öltözködésbe...)

2016. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van benne igazság
2016. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!