Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is zavar a sok negatív,...

Mást is zavar a sok negatív, életunt, irigy ember?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2016. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Főleg lusta irigy emberekből.
2016. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem viccesek.
2016. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Akkor zavarna, ha én is ilyen lennék, mert akkor lenne időm más életével foglalkozni.
2016. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Változó.

A negatív önmagában elég relatív. Pl. egy morbid humorú emberre jó páran mondják, hogy negatív, de én szétröhögöm rajta az agyam. Az életunt emberek egy részével is elég jól ellehet beszélgetni, nem mindegyikük húzza le az embert. Az irigy emberek általában zavarnak, mert frusztráltan viselkednek.

Engem általában a túloldal jobban zavar, akik túl pozitívak. Pl. láttam olyat, hogy a tök jó helyzetű ember, aki mindent megkapott, próbálta elmagyarázni a dolgokat egy olyan illetőnek, akit gyerekkorában vertek és kajára is épphogy volt pénze. Kicsit irreális volt hallgatni, hogy csak legyen pozitív... :D

Az aranyközépútat szeretem a legjobban, a realizmust.

2016. szept. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!