Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sok a bajom,...

Mit tegyek, ha sok a bajom, de a pszichológusokban meg nem bízok?

Figyelt kérdés
Nincs, akinek kibeszélhetném a problémáimat, senkit sem érdekel a hogylétem. De érzem, hogy ez a rengeteg gond fel fog emészteni, ha nem kezeltetem. Mit javasoltok? Nem kérem a kötekedős emberek válaszát!!!
2016. szept. 26. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Én segítenék, de már kiégtem a sok segítségnyújtásba. Én mindig segítek másoknak, de ők sosem nekem. Így nem megy a hajó.
2016. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Teljesen felesleges volt akkor kommentelned, ha nem tudsz/nem akarsz segíteni. Amúgy meg ugyanez van velem is, én vagyok a ,,lelki szemetes", de más meg cseszikba bajaimra.
2016. szept. 26. 23:27
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
miért nem bízol meg a pszichológusban? pedig ő az, aki igazán tudna neked segíteni. lélek doki, segít megoldást keresni a problémáidra. :)
2016. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Irass ki frontint az segit azt szedem magneziummal es jobb senkinek semmiről nem beszelek el is felejtek közben ezt azt ugyh nincs baj
2016. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

De én nem szoktam hazudni.

Mert ha látnék valakit, aki kiégett mint én, akkor felajánlanék neki egy alkut, hogy megdumálhatjuk mondjuk mindketten, ha ugyanígy állunk. Ehelyett meg "felesleges volt írnom". Gondolom azért, mert te egyoldalú beszélgetést kívánsz, mint ahogy sok más is.

Pont a magadfajtákat kerülöm. :D

2016. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
panaszkodj gyk-n, az mindig segít.
2016. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 Gratulálok, haver. Nem is ismersz, de azért fröcsögsz itt arról, hogy én biztosan egyoldalú beszélgetést várok el. Na, én meg a magadfajta, előítéletes embereket kerülöm.
2016. szept. 26. 23:36
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
miért, talán nincs igaza? nem kell ismerni ahhoz, hogy leessen a tantusz. általában le szokott jönni a kérdésből, hogy milyen a kérdező. ilyenkor kezdenek el védekezni a "nem is ismersz" dumával. na ja, csak nem kell ismerni, elég olvasni amit ír, egyből lejön honnan fúj a szél.
2016. szept. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Direkt kértem, hogy aki csak kötekedni tud, ne írjon. Egyesek nem tudnak szöveget értelmezni. Gyk-trollok taktikája: Cseszd fel a kérdezőt, ha lehet, akkor csoportosan tedd ezt, gyűjts troll cimborákat, okádj valami sületlenséget a kérdés alá, majd várd meg, amíg valami káromkodást kommentel a kérdés feltevője, hogy rá lehessen húzni, hogy milyen szar ember is ő valójában...


Akinek van egy csöpp esze is, az lepontozza a kötekedőket. Nem itt kéne levezetni a frusztrációt. Akinek nem inge..

2016. szept. 27. 06:48
 10/23 A kérdező kommentje:
De azért én is naiv vagyok, hogy itt várok segítséget...
2016. szept. 27. 06:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!