Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre két lányt...

Lehet egyszerre két lányt szeretni?

Figyelt kérdés

Van barátnőm néhány hete, és van egy lány a munkahelyemen, akivel szoktam találkozni, néha összefutunk egy szórakozóhelyen és akkor együtt bulizunk. Viszont zavar, ha más fiúkkal van, illetve ha mással táncol, meg akkor is megmagyarázhatatlan dolgot érzek, ha iszik, féltem.

Próbálom kizökkenteni a komfortzónájából. Nem szerelem ez, de akkor nem tudom mi.


2016. szept. 29. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha van barátnőd akkor miért nem vele mész bulizni? Mégse szereted annyira ha mással találkozgatsz, ha bnőd erre rájön lehet szakít is.. 20/N.
2016. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez eddig 2-szer fordult elő. Barátaimmal voltam, ő is ott volt. Odaköszönt és kb. 20 percig voltunk együtt, az ő társasága és az enyém és utána ment mindenki a dolgára.
2016. szept. 29. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem, ez esetben ha tiszteled a barátnődet ne foglalkozz más nőkkel. Kivéve ha nemérdekel barátnőd..gondold magad az ő helyzetébe ha ő csinálná ezt veled te elnéznéd neki?

Beszélgetni lehet de ha más lányra vagy féltékeny nem a barátnődre ott gondok vannak..

2016. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet még egyszerre akár többet is
2016. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Foglalkozz a barátnőddel ,ha pedig jobban izgat a másik csaj cserélj ,próbálj összejönni vele. Gondolom amit keresel az részben van meg bennük, mindkettő lány kéne de ez nem normális, választanod kell a prioritásaid közül is.Feltétel nélkül kell szeretned valakit vagy ha nem,akkor ott nincs minden rendben.
2016. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszerre több lányt szeretek, közülük mindegyikükre vágyom szexuálisan és rengeteget gondolkozom azon, hogy milyen jólesne az ha kielégíteném őket, aztán hozzámbújnának és nem engednének el hanem elmondanák nekem hogy fontos vagyok számukra és sose hagynának el.


Igazság szerint a Páromat szeretem és valójában Tőle vágynék ilyenekre, de nincs köztünk intimitás mert azt mondja hogy még nem akar. Nem akarom Őt elveszíteni, de intimitás nélkül se akarnék maradni. Szeretve, és lelkileg biztonságban akarom magam érezni.

2021. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!