Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg sokan az...

Miért sértődnek meg sokan az egyes népekről, rendőrökről, szőke nőkről (satöbbi) szóló vicceken?

Figyelt kérdés
Én például imádom a zsidó vicceket, pedig semmi bajom a zsidókkal. A kommunistákkal meg a nácikkal is imádok viccelődni, úgy, hogy valójában egy eléggé liberális ember vagyok.
2016. szept. 29. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Üldözési mániájuk van, humorérzékük viszont nincs...
2016. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha te lennél zsidó, kommunista vagy náci, akkor is így éreznél? Akkor is imádnál viccelődni, te eléggé liberális ember?

Nekem az is fáj, ha külföldiek azt mondják, hogy a magyarok lopnak. Ez általánosítás, én nem lopok, de mivel magyar vagyok, nagyon rosszul esik!

Ja: és nem vagyok szőke nő, rendőr, zsidó, kommunista vagy náci, sőt jól fejlett humorérzékem van...

2016. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
# 2: Ha a magyarokkal viccelődnek, én azon is tudok röhögni, ha nem gondolja komolyan, amit mond. Hisz ez csak egy vicc!
2016. szept. 29. 21:44
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem értem én sem. Nekem a fehér férfi viccek a kedvenceim, a fehér férfiak meg mindig vérig vannak sértve.
2016. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 4: Ha mondasz fehér férfi viccet, ami tényleg jó, én azon is röhögni fogok, annak ellenére, hogy fehér férfi vagyok, mert megértem, hogy csak vicc.
2016. szept. 30. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem arról lehet szó, hogy egy rendőr valszeg az összes rendőrviccet hallotta már, és ami eleinte vicces, az ötödszörre már unalmas, ötvenedszerre meg irritáló.

Ez nem csak a klasszikus vicctípusokkal van így (rendőr, zsidó, szőkenő). Egy ismerősöm a Bugyi nevű faluban lakik. Nem, nem tudsz olyan poént kitalálni, amit ne hallott volna ezerszer.

Egy másik ismerősöm kötőjeles nevet adott a kislányának. Kb. mind a hetven rokon elsütötte a poént, hogy "és ha egy másik kötőjelessel házasodik össze, akkor a gyereküknek négy neve lesz?" (Nem az a baj, hogy nem ismerték a törvényt ezzel kapcsolatban, hanem hogy egyik se a válaszra volt kíváncsi, mind a hetven azt várta, hogy majd hú de röhögnek ezen a nagyon eredeti poénon, és már előre vihogott, amihez várta, hogy ők is csatlakozzanak.)

Ja, én meg bölcsész vagyok, és ha tudod valami olyan módon variálni a mekis témát, amit még nem hallottam, azon tudok röhögni, de elég kreatívnak kell hozzá lenned :)

2016. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!