Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segitsek beteg gyerekek...

Hogyan segitsek beteg gyerekeknek? Hogyan tamogathatom a raszorulokat?

Figyelt kérdés
17eves lany vagyok. Egy honapja hunyt el rakban a nagypapam. Elgondolkoztam nekunk is mennyi ember segitett lelekben es anyagiakban is temetes stb. Nem reg kezdtem vigyazni egy kislanyra nem sok penz de kis zsebpenzt szereztem. Eloszor uj ruhakat szerettem volna venni de rajottem valakinek sokkal nagyobb szuksege van ra! Tehat az a kerdesem, penzt, jatekokat, ruhakat hova kell vinni, kuldeni? Van olyan korhaz ahova be lehet vinni gyerekeknek jatekokat illetve ruhakat?

2016. okt. 4. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
részvétem! nagyon rendes tőled. szerintem érdeklődj a Vöröskeresztnél, vagy akár személyesen kórházaknál, biztos adnak felvilágosítást. lényeg, hgóogy ne az aluljárókban gyűjtögetőknek add, mert abból elég kevés jut el arra a célra, amire szántad.
2016. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad, hogy hol laksz - így nehéz segíteni... :-)

Nekem elég sok kísérletem kudarcba fulladt, pedig még a vakok óvodájába is telefonáltam (ruhák), de azt mondták, köszönik, mindenük van (BP)


Vidéken tudom, hogy sokkal nagyobb szükség van rá...

Általánosságban annyit tudok mondani, hogy a Máltai Szeretetszolgálat mindig rászorulókhoz viszi - ha van a környéketeken, próbáld meg velük felvenni a kapcsolatot.

2016. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Részvétem a papád miatt.

Esetleg kórházaknál is érdeklődhetsz, hogy a gyermekosztályokon szükség van-e valamire (anyukám önkénteskedik, és például színezőknek, színes ceruzáknak nagyon örültek.) Vagy ha jól tudom - bár javítsatok ki, ha tévedek - az SOS gyermekfalvak is szívesen vesznek adományokat.

2016. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segitseget!!! Budapesten lakok
2016. okt. 4. 09:44
 5/9 anonim válasza:
Adományboltokban nagyon szívesen fogadják az otthon nem használt ruhákat, használati tárgyakat. Nem tudom, milyen adományboltok vannak Bp.-en, én vidéki vagyok. A lényeg, hogy azzal is tudsz segíteni, ha otthon szétnézel, és a megunt/nem használt dolgaidat továbbadod :)
2016. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is akartam írni az adományboltot, de leszavaztam magamat :D , mert:

1.- a kérdező gyerekeknek akar segíteni, s ott nem feltétlenül ahhoz jut el, akinek nagy szüksége van rá

2.- az adományboltban pénzért kell megvásárolni, s az igazán rászorulóknak lehet, annyi pénzük sincs - illetve vidéki kistelepülésekről nem jutnak be adományboltba, a Máltai Szeretetszolgálat viszont rendelkezik olyan háttérrel, hogy nekik nem okoz gondot a falvakba való leszállítás (2.-es vagyok)

2016. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pl azzal is segítesz, ha ezt az oldalt népszerűsíted, ez a beteg gyerekekért van:


[link]

2016. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van face-en a Budapest minden ingyen nevű csoport, ott is felajánlhatod, azt is kikötheted, hogy gyerekek kapják.
2016. okt. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek!!
2016. okt. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!