Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ronda Daniel...

Szerintetek is ronda Daniel Ricciardo? Akarkinek mondom hogy ő az esetem kinevet

Figyelt kérdés
:p
2016. okt. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ! Aki ezért kinevet az egy idióta. Még ha egy ronda pasi tetszene akkor sem kellene kinevetni.
2016. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem folyamatosan kiröhögnek az ízlésem miatt...Nem kell ezzel foglalkozni.

Amúgy Ricciardo egyáltalán nem ronda.

2016. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, főleg ha mosolyog 😉
2016. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég átlagos feje van. gondolom azért nevetnek ki, mert ők még a szőke herceget várják fehér lovon...
2016. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajistenem... hülyék. Épp van egy médiaideál, és a birkák, ha vki nem Justin Bieberre vagy Channing Tatumre olvad el, akkor már gáz. Sztem ez a srác (nem tudom, kicsoda) kép alapján nekem tetszik... legalább őszintén tud nevetni, és ettől megszépül az arca is, ami alapból sem csúnya... (még ha vmi Zámbó Árpy kategóriát mondtál volna, megértem, miért, de ezzel a pasival...)
2016. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jóképű férfi és nem mellesleg jó pilóta is. Amúgy meg édes ahogy mosolyog
2021. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!