Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek...

Csak engem idegesítenek kibäszottul a Horváth Tamás, Raul, Mr Missh meg az ilyesmi "énekesek", és az ő hatalmas fanjaik?

Figyelt kérdés
A sok tizenkevés éves gyerek élteti ezeket.
2016. okt. 4. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Fölösleges felhúznod magad rajtuk, az lesz velük, mint a Tokio Hotellel...1-2 évig a köztudatban maradnak, aztán kikopnak mint a kutyaszar a hóból, amikor jön valaki még újabb. A mindenféle kamusztár-gigasztár-megasztár selejtkutatósokkal is ez történt, lásd Torres Danika. Összekínlódott valami minősíthetetlen szart, amit zenének akart eladni, persze nem vette meg senki, és abba is hagyta az egészet.
2016. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak téged. De a legyek mindig a szarra szállnak, ezt ne felejtsd el. :D
2016. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos velem van a baj, hogy nem hallottam még róluk...
2016. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Engem is irritálnak. Nézd meg, melyik náció kedveli őket leginkább...hagyjuk.
2016. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Életemben nem hallottam róluk, de ezekszerint nem is csoda, ha ennyire szarok.
2016. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar.Elvagyok a saját kedvenc zenéimmel,őket én sem hallgatom.Valaki kényszerít téged,hogy hallgasd? Engem is annyi minden irritálna,de nem foglalkozok vele és így nyugodt maradok.
2016. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én fanjaik vagyok . Nagyon király zenéket csinálnak. Akit meg idegesít menjen a mást halagason ne pofázzon bele abba hogy ők mit csinálnak
2017. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen


De olyan jó😄 hogy lehet öt utálni?,

2020. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!