Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyomatja mindenki ezt a...

Miért nyomatja mindenki ezt a dumát?

Figyelt kérdés

,,Mindent lehet, csak akarni kell." ,,Pozitív gondolkodással előbb-utóbb összejönnek a dolgok." ,,Ne add fel, te is megtalálod a párod!"


Nagyjából ezeket a válaszokat látom itt (és másutt is), de úgy, ahogy van, ez mind marhaság. Nem születhet mindenki mázlistának. Mikor értik már meg az emberek, hogy van, akinek nehezebb, van, akinek könnyebb?


2016. okt. 7. 08:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
69%

"Mikor értik már meg az emberek, hogy van, akinek nehezebb, van, akinek könnyebb?"


De abból, hogy valakinek nehezebb, nem következik, hogy fel kellene adnia, és csak panaszkodnia, hogy de rossz neki.

2016. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
59%
Mert ők tapasztalatból mondják és mert tényleg mindenki megtalálja a párját idővel. Még a világ legkövérebb embereinek is általában van párjuk. A többi meg annyi, hogy ha feladod, akkor vége mindennek. Akkor várhatsz a szerencsére. De ha pozitívan gondolkodsz, vagy nagyon akarsz valamit és törekedsz rá, akkor szinte biztos hogy kijutsz idővel a süllyesztőből. Ha feladod és negatívan állsz mindenhez, szinte biztos hogy benne maradsz. Ennyi a lényege
2016. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
61%
"Nem születhet mindenki mázlistának." Nem, de nem kell mázlistának születni, hogy valaki elérjen valamit az életben. A hozzáállás az egyik legfontosabb tényező, de nem fog az életben semmi sem menni belefektetett idő és energia nélkül (önfejlesztés, önismeret, élethosszig tanulás) - néha ez kemény évek munkája, főleg, ha nagy hátrányokat kell pótolni, de nem lehetetlen, ehhez a fajta kitartáshoz viszont elengedhetetlen a megfelelő attitűd.
2016. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
26%
1. Ha valakinek könnyebb, nem kéne okoskodnia azoknak, akiknek nehezebb, mert fingja nincs az anyagról.
2016. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
53%

4#

Én okoskodhatok? 156 cm vagyok, 22 évesen 15-nek nézek ki és ehgez még aspergerem van. Ez elég nehéz így kezdésnek? Mégis boldog vagyok, van barátnőm, munkám amit szeretek csinálni, egy kis pénzem is van már, építem a jövőmet. Pedig én is nyafoghatnék mint ahogy ti, csak azzal nem mennék semmire.

2016. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

165*

Elírtam a magasságom

2016. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
#5 Ez akkora kamu, mint ide Kína.
2016. okt. 7. 09:05
 8/48 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, a 7es kommented után egyáltalán nem vagyok meglepődve, hogy egyedül vagy és azon sem, hogy az is maradsz.

A közvetlenebb környezetemben az összes nem túl helyes, nem gazdag, cserébe rendes és korrekt férfinak van boldog párkapcsolata, ez több, mint 15 csak a haverok, munkatársak között.

Ja de bocs, ők nem is nyafogtak mehg sajnáltatták magukat, így nyilván jutottak is valamire, a Gyakoris Hisztiklub tagjaival ellentétben. És tudod mit? Ez így is van rendjén, hiszen semmi nem jár az életben alanyi jogon a levegőn kívül, mindenért tenni kell. Nehéz elhinni a magadfajtáknak, akik csak irigykedni és másokra mutogatni tudnak, semmi mást, ebben biztos vagyok, de ettől még létező jelenség.

2016. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

4:

És honnan tudod látatlanban, hogy neked vagy a kérdezőnek nehezebb, és nem az "okoskodóknak"?


Hidd el öreg, én is szívtam eleget. Pl. csajozni sosem tudtam. Ma viszont azt látom, hogy akik jól csajoznak, azoknak is pontosan ugyanannyira nehéz megtalálni az igazit. Csak náluk ez úgy csapódik le, hogy sok-sok futó kaland, rövidebb-hosszabb kapcsolat, és talán az egyik működik, nálam meg úgy, hogy az a lány, aki szóba állt velem, az komolyan is gondolta.


De ez barátkozásra is igaz. Nekem nincs széleskörű haveri társaságom, mint egy tipikus party arcnak, de van 2 olyan barátom, akikben feltétel nélkül megbízhatok.

2016. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
32%

8:

Mondjuk azt nem tudhatod, hogy nyafogtak-e. Bevallom, én is nyafogtam, mikor semmi sem jött össze. Pontosan ezért gondolom, hogy többet segíthetnék a kérdezőnek abban, hogy változtasson, mint akik csípőből lekezelően fikázzák, hogy jajj nyafog.


Mellesleg az Asperger szindróma hangoztatása is ugyanolyan nyafogás, amit paraszt csinál. Hogy ő Asperger szindrómás, aztán mégis sikeres. Mint ha nem lenne rengeteg sikeres Asperger szindrómás. Az én szakmámban meg amúgy is inkább előny.

2016. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!