Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális 14 éves vagyok?

Normális 14 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátom, a többi velem egykorú lánynak volt, vagy van. Anyukámmal szoktam ruhát vásárolni, mások barátokkal. (Engem el sem engednek szülői felügyelet nélkül, max a 10 km-re lévő sulim kisvárosába). Szabadidőmben a kutyámmal vagyok, rajzolok és Shakirát hallgatok. Ezzel szemben a többiek valahol Pesten, "Sztárbákszoznak". Nem sminkelek, de az osztályom elég nagy része mindig ki van festve. És még sorolhatnám az ilyen, és ehhez hasonló dolgokat!

Rondának látom magam, nulla önbizalmam. Szeplős és pattanásos az arcom, hófehér a bőröm, a szőke hajam is besötétedett (szőkés-barna lett). Zöldes-kékes, nagyon kicsi szemem van. Teljesen lapos vagyok, ha értitek mire gondolok. Stílusom sincs!

A legjobban az zavar, hogy az egyik osztálytársam (lány) egy igazi 'bombázó'. Hosszú lábai vannak, hosszú szőke haja, gyönyörű nagy kék szemei, babapopsi simaságú bőre, szép arca, divatosan öltözködik. Mondanom sem kell, a suli egyik legnépszerűbbje, mindenki odáig van érte, mindenkit ismer...stb. Mellette még nyomibbnak érzem magam. Vannak barátaim, nem az a baj. De mindenkit annyival szebbnek látom, csak én vagyok ilyen ronda! :( Min tudnék változtatni? Nem szeretném játszani az agyam, de kicsit hogy tudnék jobban kinézni?

14/L



2016. okt. 8. 12:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nos,én is anyámmal vagy nagynénimmel járok vásárolni.Szerintem ezzel nincs baj.Beszélgess anyukáddal,és mond el neki ezeket.Hogy ha te is szeretnél elmenni a többiekkel,engedjen el,társaságban leszel,nem esik bajod.Ha azon múlik,mennyen el érted ha vége a programnak.Szerintem,14 évesen nem kell mindennap sminkelni.A pattanásokra használ garnier pure 3in1-et.Pattit,bőrradír,és puha lesz tőle a bőröd.Divat...Kinek mi.Most leszel tucat,New Yorkeres cuccos vagy maradsz önmagad... 14/L
2016. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Pattit helyett mattit

és meg a barát dologra vissza térve,bár nekem már volt,szerintem nem vagy elkésve,lemaradva.

2016. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Teljesen normális vagy. Az osztálytársaidnak felesleges a smink. Komolyan , ha meglátok egy 14éves lány full sminkbe, inkább vicces, 'mint szép. Persze, ha szeretnél esetleg egy kis szempillaspirált, valami nude rúzst használhatsz meg korrektort a pattanásokra. Az meg, hogy nem a koruknak megfelelően viselkednek, inkább szánalmas. A pattanásoskat tudod kezelni, ha gondolod én elmondom szívesen nekem milyen termékek mulasztották el. Az meg, hogy nincs baratód egyáltalan nem gáz, majd lesz később nem maradtál még le semmiről. Amúgy mikor 14éves voltam én is így éreztem, de aztán megváltoztam nagyon. Amúgy biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya, csak ebben a korban mindenki így érzi.
2016. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
18/l elozo voltam :)
2016. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Azt akartam írni a koruknak nem megfelelően viselkednek.
2016. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Te normális vagy, inkább az oszt.társaid nem szimpatikusak nekem.

Mi a fenének kell suliba sminkelni, főleg 14évesen? A fiúkkal is ráérsz, nem maradsz le semmiről, sőt idősebb korodban előny lesz, hogy fiatalon nem volt annyi fiúd, nem voltál "mindenki karácsonyfája".

Sajnos keveset találkozok anyukámmal, én örülnék, ha mindig vele vásárolhatnék...

A pattik ellen vegyetek valami arctisztítót vagy kérd meg anyukádat vigyen el kozmetikushoz arctisztításra.

A szeplő nem géz, sok fiúnak tetszik.

2016. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
* gáz
2016. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Ha szeretnéd használj szempillaspirált. Cicom nekem sem volt 14 évesen. De behoztam az átlagig. Nem kell túlspilázni. :) Nekem is nehéz volt zgyan igy éreztem. De gyorsan negtudnak változni a dolgok.

Van egy lányom. Egy férjem.

24N

2016. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

En 14 eves koromban ha akartam volna se sminkelhettem volna...

Ha lenne lanyom,es 14 evesen meg velem jarna vasarolni,es nem sminkelne,meg normalis ruhakban jarna akkor irto buszke lennek ra :)

En mikor a fiaim viszem suliba,es latom a 6.-7.-8.osztalyos lanyokat,hogy neznek ki hat rendesen fel tudnam oket rugni...

Teljesen normalis kamasz vagy.egy-ket ev es minden helyrejon magadban.ne aggodj ezen.a tanulas legyen az elso.bulizni,haverozni,fiuzni raersz.

A kis csini osztalytarsad meg 20 evesen egy kiegett k...a Lesz es a kutyanak sem fog kelleni ;)

2016. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Osztályodból egyedül te vagy normális. Nehogy megváltozz ! Sajnos manapság ritka az ilyen lány.
2016. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!