Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jutok oda? (FONTOS)

Hogyan jutok oda? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Hogyan jutok a 15. kerületből a Blaha Lujza téri szökőkúthoz?

Kérlek segítsetek.

Komoly a kérdés.Bár Pesti vagyok, de nem tudom( Mivel menjek? Busz? Metro? villamos?


2016. okt. 8. 13:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmmel szeretnék találkozni, s azt írta, oda menjek 5-6 körül. Nekem meg gőzöm sincs merre:( Az nem a Westend fele van?
2016. okt. 8. 13:42
 2/7 machapple válasza:
nyugi van kérdezd meg anyud de a város közepe felé van azt tudomk
2016. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyum dolgozik :/ Még van időm...Hatra beszéltük meg. Az útvonaltervezőben azt írja, hogy 7E busz. A Páskomligetből akarok menni.
2016. okt. 8. 13:48
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy hetedik kerület a Blaha.

Olyan ciki. És megkérdeztem ismerősöm, ő meg kiröhögött.

2016. okt. 8. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
En csak azt nem ertem ha a gyakori kerdesekre fel tudtal jonni megkerdezni ezt akkor miert nem tudod beutni a keresobe hogy google terkep? Ut csak annyi hogy utvonaltervnel beirod honnan hova akarsz jutni es bejeloli neked az utvonalat. Van kulon gyalogos autos es tomegkozelkedeses utvonal is.
2016. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GOOGLE!!!


basszus, beírod és megtervezi az utat, de biztos vagyok, hogy a bkk-nak is van tervezője a bkv járatokhoz...

2016. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!