Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek beégtem ezzel?

Szerintetek beégtem ezzel?

Figyelt kérdés
Menzán kértem ebédet elvitelre, és volt az ebédhez süti meg kenyér a másodikhoz. Mondtam hogy köszönöm, csak sütit kérek, erre mondta a hapi, hogy sütit igen, kenyeret már nem? ? mondom igen, mert diétázom. Erre ő nevetve: sütivel? mondom annyi belefér, barna kenyeret eszem, az elengedhetetlen.
2016. okt. 11. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el... Nem kell ilyesmivel foglalkozni. Te fizeted.
2016. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kell ilyennel, nem is a fizetésen van itt a hangsúly. Hanem, hogy beégtem ezzel a mondatommal? hogy diétázom, de a sütit meg kérem :D :D
2016. okt. 11. 12:29
 3/12 A kérdező kommentje:
olyan nagy diétát nem folytatok, csak a kenyér bevitelre figyelek. Heti 1 süti bele fér.
2016. okt. 11. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokféle diéta létezik, nem is nagyon kell beleásni magadat a témába, hogy ezt tudomásul vedd. Ami az egyikben tiltólistás, a másikban megengedett vagy épp ajánlott. Szóval ez a párbeszéd inkább a srácnak lehetne égő, de szerintem nem történt semmi rendkívüli dolog.
2016. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem. Az a baj velem, hogy nagyon érzékeny vagyok, nem tudom, mikor mit gondolnak rólam, ha mondok valamit. Beégek-e vagy sem. Meg ott az adott pillanatban sose jut eszembe, valami frappáns, mit kéne mondani. "Megijedek". Mindig is visszahúzódó voltam társaságban.
2016. okt. 11. 12:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, hogy vajon tetszem -e neki? Volt hogy már megjegyezte a nevem, és előre mondta, hogy hívnak, vagy csak annyiszor járok oda, hogy megjegyezte. Meg viccelődött múltkor. Mikor választottam ki másik hétre,mit kérek ebédre, szemem sarkából láttam, hogy engem néz. Zavarba jöttem. Utána volt olyan is, hogy a kollégája valamit mondott neki, hogy ott jövök, vagy ilyesmit hallottam, és vigyorogtak mind a ketten. Bár szerintem csupán ilyen ő, kedves, vicces. Ha valamit akart volna, már rég lépett volna.
2016. okt. 11. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl görcsös vagy. Nehogy azt hidd, hogy folyton azt nézik nagyítóval az emberek, hogy te mit csinálsz, mit mondasz, hol bénázol vagy ilyesmi. A legtöbben inkább a saját életükkel vannak elfoglalva. Ha a srácnak tetszel, akkor biztos megpróbál majd beszélgetni veled, szóval tartani. De ne láss többet bele, mint ami.
2016. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tényleg rá görcsölök mindenre. Kis koromban, sokat kibeszéltek a bunkó osztálytársaim, lehet hogy ezért hiszem azt, hogy mindenki előtt beégek, velem foglalkoznak. Szörnyű, hogy ki tud hatni egy elcseszett gyerekkor az ifjú- felnőtt életre...
2016. okt. 11. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj azerintem, hogy nem tudod mit gondolnak rólad, hanem az, hogy érdekel, hogy mit. Huszadrangú, hogy a konyhás (vagy bárki) mit gondol.
2016. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez egy vicces alak, tényleg fura, hogy kenyér nem, süti igen :) Mondtad volna, hogy ez sütidiéta :) Vagy hogy másnak viszed, nem kell ezen problémázni. Esetleg nem is kell magyarázkodni, hogy miért csak a süti kell, én sem szoktam főételhez kenyeret enni mert csak.

Nem égtél be, nyugi.

2016. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!